• tanıdık geliyor tanıdık geliyor derken birden aydınlandım. zeynep tokuş'un deli yürek zamanlarındaki haline benziyor.
  • dudak ısırma, dil çıkarma, omuz oynatma dışında bir esprisini göremediğim, kezban tiplerden hallice bir arkadaş.
    3 hayırla kendisini uğurluyoruz.
  • dış görünüşünü sergileyip ünlü olma furyasının terbiyesiz üyelerinden biri.

"ing yazdın da ne oldu" gibi basit bir yoruma "ebenin amı oldu" şeklinde cevap vermiş. bilmem kaç bin kişi de beğenmiş.

çoluk çocuğun "ooouuvv" "uuuvvvfff" yorumları nasıl da hoşuna gidiyordur şimdi.. cevap verdiği kadına da yazık neler yazmışlardır..

basitlik ve ucuzluk en çok bizim ülkemizde para ediyor.
  • balon. vasat altı, yokluk içinde gezen hemcinslerimin gözdesi. bu kıza neden kameraya mal mal güldüğünü kimse sormuyor mu ya, ilginç. dünyanın en yapmacık gülüşlerinden birine sahip.
  • bununla 5 dk bile olsa oturup konuşmak istiyorum diyecek kadar ezik bir adam, kedi, köpek bile siker.
  • dekolteyle kendisini ve eşini bir yerlere getirmiş veya getirememiş kişi. eşi oldukça düzgün bir kişilik gibi gözükmesine rağmen bu kadın türkiyede ki boş beleş kızlarımızın içten içe adeta bi idolü konumunda.
  • gülünce diş etleri gözüktüğü ve sürekli dılını ısırdığı için 2 hayırla ugurluyoruz.
  • sokakta bunun gibi neler var neler, neden bu kadar abartılıyor bu arkadaş onu anlamadım ben bir de seksi, şuh görünmeye çalıştığı videolar yok mu onlara ayrıca guldum, çok yapmacık sonradan görme duruyor *
  • şu videosuyla beni benden alıp uzak diyarlara götürmüştür.
hesabın var mı? giriş yap