• gerçek soyadı arıkanlı değildir, aslen kastamonuludur, itici biri değildir tanısanız seversiniz :)

(bkz: dilara karaca)
  • sosyal medyayı bu kadar güzel ve eğlenceli kullanan az insan var. dibine kadar kullanıyor, ekmek banıyor dibine. özellikle instagram hikayeleri. doğal, sempatik, tatlı şey seni. yerim.
  • iticidir, farklı ve komik olduğu düşüncesindedir. ama ne farklı ne de komik değildir. komik tweetler atmak için öyle kasar ki. son yaptığı paylaşım skandal ötesidir.
  • edit: link kırık diyenler youtube survivor taner ve sevgilileri yazın çıkıyor.

survivor taner ve yasin'le birlikte evde takıldığı videosunun ortaya çıktığı iddaa edilen kişilik. o zamanlar estetik için parası yokmuş belli. görüntüde survivor taner ve arkadaşı eve çağırmış eğleniyorlar.

edit: liseden arkadaşı olduğunu iddaa eden bir çaylak mesaj attı . bahsi geçen şahsın o olduğunu doğruluyor ve soyadının karaca olduğunu iddaa ediyor.

edit: link patates kırık diyenler en baştaki entryde taner'in paylaştığı videonun aynısı işte. link.
  • kendisine haksızlık yapılmaktadır. insanların geçmişinde hatalar olabilir, ayrıca bu haksızlığa karşı belki kendisi açlık grevi yapabilir. neden olmasın?
  • 3t ile çıkan videosundan sonra videoyu yalanlayıp ses kayıtlarını,paylaşımlarını silmesine ve hesabını gizliye almasına gerek yoktu. hangimizin geçmişte yanlışları olmadı deyip olayı unutturabilecekken bu kadar kasmasına gerek yok ülkede neler unutuluyor bu ne ki
  • kim olduğuna dair hiçbir fikrim olmayan hanımefendi.
    fakat yalan değil, aşkologlarına baya güldüm.

edit: öne çıkanlarda en eskilere gidince, sondan dördüncüsüne gülmüştüm. çiçek takside oynayan bi adam var kapağında galiba.
    fakat geçen devamını izledim. gülmedim.
    o zaman 4k takipçisi vardı. şimdi neredeyse 1m. ünlü olunca gerilmiştir kadın, haklı.
    sorulardan sonra bi duraksama ile cevap vermesi iyi bi ayrıntıydı, bence yine yapsın.
  • buyuk hayrani oldugum kisi idi lakin kimdir bu kiz diye eksiye bakinca survivor taner ile takilan eskort oldugunu ogrendim sonra youtube'a da bakinca midem bulandi.
  • kurt bakışlı ömrüm demek isterdim lakin 3t ile ilgili şeylerinin olduğunu öğrendiğim fenomen.. olsun be.. buralar değerlenir
  • aşkolog serisiyle son zamanlarda popüler oldu. konuşma tarzı komik ve aşkolog serisi kaliteli. takipteyim.
hesabın var mı? giriş yap