şükela:  tümü | bugün
 • "geçirdiği kazadan dolayı malatya’da beykonağı isimli mekana geç kalan ve geç sahne alan sanatçı dj dilara kardeş mekan sahibi murat varan tarafından saldırıya uğradığını iddia etti.

  sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşıma göre kardeş aynı mekanda ikinci günü olan cumartesi gecesi sahneye çıktı ve ardından ise murat varan tarafından 30.000 tl zarara uğratıldığı iddia edildi. dilara kardeşin söylediğine göre müdüriyete alkollü ve uyuşturucu kullanarak gelen varan ünlü dj’i tehdit etmeye başladı.

  uzun tartışmaların sonucunda “seni hotele bırakalım” diyerek şoförü ile arabaya bindirildi. bu arada kardeş, bu tehditi almasının ardından arkadaşlarına canlı whatsapp konumu gönderdi. arabaya binmesinin ardından ise murat varan şoförüne “dağ yoluna sür” diyerek dilara kardeş’e 30.000 tl’lik senet imzalatmaya çalıştı. bir yandan da dj’i tartaklamaya ve vurmaya başladı. emniyete verdiği ifadeye göre dağ yolu dediği yol üzerinde 10 dk geçmesinin ardından arabayı durdurarak “ya senet imzala ya seni bacağından vurayım ya da benimle birlikte ol teklifini yaptı”.

  tartışmalar devam ederken bir yandan da burmaya devam eden varan bagajdan silahını çıkararak vuracağını söyledi. havaya bir kaç el ateş açtıktan sonra silahı ayağına doğrulttu ve ateşledi. ancak dj’in itmesi ile kurşun isabet etmedi. ardından havaya ateş ederken silahının mermisi bitti. arabaya yeniden mermi doldurmaya gitti. bu arada dj’ yalvarmaya başladı ve ne istersen yapacağım yeter ki beni bırak dedi. arabada iken silahın namlusu ile vurmaya devam etti. ardından saçlarından tutarak zorla arabadan indirdi ve sürükledi. bir çok darbe alan kardeş bir yandan ağlıyor bir yandan yalvarıyordu ama murat varan tehditlerine devam etti.

  daha sonra daha yüksek bir yere ilerlediler. bu arada elinde sigara söndürdü. yüzünde de söndürmeye çalıştı ancak sanatçının itmesi ile yüzüne denk gelmedi. bu esnada polis murat varan’ı aradı. dilara kardeş’in iddiasına göre polise iyi olduğunu ve dilara’nın yanında olduğunu söyledi. kardeş’i telefona isteyen polise de silah zoru ile iyi olduğunu söylemek zorunda kaldı. zor ile telefonu açıp arkadaşlarına da iyi olduğunu ve bu gece murat varan ile birlikte olacağı mesajını attı.

  daha sonra daha yüksek bir mevkiye çıkıp kardeş’i orada bırakıp ölüme terkettiler. ancak silahını düşüren varan geri geldi ve silahını sanatçının aldığını zannederek yine tehdit ve darp etmeye devam etti. daha sonra polisin devreye girmesi ile sanatçıyı şehre geri bıraktı. polis ifadesinde şikayetçi olmayacağı şartı ile sanatçıyı polise teslim etti."

  yakından tanıdığım bir arkadaşımın ricası üzerine paylaşıyorum. teşekürler.
 • -- kimse kimsenin hiç bir şeyine karışamaz
  -- herkes istedği gibi yaşamakta özgürdür bla bla..
  tamam bir şey demiyoruz....demiyoruz da
  https://www.haberler.com/…sahne-mi-12587886-haberi/
  kadın'ın yaşadığı hayat, zaten böyle bir belanın er geç onu bulacağını haber veriyormuş.
  ibiza'da, mallorca'da yaşasa kimsenin iplemeyeceği hayatı
  (bkz: an ordinary day@ middleast)'de yaşamaya kalkarsan...
  kaçınılmaz olan, er geç seni bulur, su testisi de su yolunda kırılır.
  murat v. gibi pisliklerden bizde sürüsüne bereket..hiç mi senin karşına çıkmayacak sandın? asla inanmam
  edith p: murat adlı yaratığın adam öldürmeye tam teşebbüs, adam kaçırma, gasp vb tck'da ne varsa topundan yargılanması
  +20 yıl ve üstü alması gerektiğini eklemeye gerek var mı?
 • (bkz: dilara kardeş kim amk)
  harbi bunlar kim amk?
  her gün yeni yeni tipler çıkıyor piyasaya!