şükela:  tümü | bugün
  • bugünkü gazetede karısının ağzını burnunu cırmaklama iddiasıyla polise şikayet edildiğini öğrendiğim başarılı doktor. karısının kafası karışmış öyle diyor karısının annesi... doktorun annesi de evet oğlum gelinimin yüzünü gözünü muayene etmiş olabilir diyor. çok karışık bir durum. ben diyorum ki dilaver bey yapmaz öyle şey... hastasıyım...
  • zeynep kasımlıoglu ile evli ve 3 cocuklu imis.
  • gün itabariyle gidip muayene olduğum, cumartesi burnuma ayar verecek kişi.
  • karısını dövdüğü söylenen doktor.
  • hâlâ zeynep kasımlıoğlu ile evli olup olmadığını merak ettiğim kbb doktoru.
  • şu an cnn türk'te saçma sapan hikayeler ve öykülerle covid19 gündemini değerlendiren şahıs.
  • şu an abdulkadir selvi'ye sonumuz ingilitere gibi olacak diyen ve akabinde vatan haini iması yiyen doktor.
  • pandemiyle ilgili en gerçekçi konuşan doktorlardan biri olduğunu düşünüyorum.

an itibariyle cnnturk'te canlı yayın konuğu. kendisi ne zaman söz alsa 1-2 dakika sonra sunucu konuyu değiştirmek zorunda kalıyor.
  • bu salgın başından beri televizyonlarda gördüğüm, karnından konuşmayan ilk bilim insanı.

özetle şunları söyledi:

"komik durumdayız. önlem almıyoruz, alıyormuş gibi yapıyoruz. dört kişilik bir ailenin 3 ferdi evde oturup biri çalışmaya gidiyorsa, o ailenin hiçbir ferdi evde kalmış değildir. ingiltere'nin ilk dönemlerdeki stratejisini uyguluyoruz. genel karantina olmazsa, halimiz çok kötü olacak. çok geç kalıyoruz."
  • hocamla bugün şu çok sevdiğim sözü paylaşmak istedim.

"fazla tevazunun sonu vasat insandan nasihat dinlemektir."