şükela:  tümü | bugün
  • asgeri ucretin biraz ustunde maas ve 250 tl aylik verecegi sozde prim icin kariyer.net te genel ilan veren, is tecrubesi olanlara bile klasik sinav yapan, cagirdigi pozisyonu ilk mulakattin sonunda bile soylemeyen (mumessil, yada mumessil gorunumlu hem tahsilatci hem mumessil mis)
    ıse alim icin 25.000 lik senet imzalatmak isteyen kendini cok uyanik sanan antalya firmasi...
  • eger isten cikar ve ecza deposuna bir sene icinde ise girmek isterseniz 10.000 dolar tazminat ve bilgi kacirdiniz icin 12.000 tl tazminat odemeyi is sozlesmesinde imzalatan firma

ıse girmek icin ise alimin en basinda degilde belgerin tamamlanip imzalanmasi asamasinda 25.000 tl lik istenen senetin faiz orani aylik % 2 dir kimse bankalara tefeci demesin dedirten firma

25bin firmanin 25. yilini kutlamasindan dolayi olabilir...
  • kanaatimce en düzgün çalışan ecza deposudur.

25000 liralık senet imzalatılıyor deniyor. kimse kafanıza silah dayamıyor kardeşim beğenmiyorsanız çalışmazsınız olur biter. bu tedbir amaçlıdır, kimse sizin sırtınızdan para kazanma derdinde değil.

10 yıldır afyonda eczacılık yapıyorum kooperatifinden tut en büyük benim diyen depolara kadar hepsiyle çalıştım, en az katakulli yapan en dürüst gördüğüm depodur kendileri. çalışanları cana yakındır dilinizden anlar nazınızı çeker.

stokçuluk yapıp zam geleceği zaman ilaç yok çekmez mesela. kalkıp da bok atmadan iyi bi araştırın önce.