şükela:  tümü | bugün
  • 4 kardesten ikisi hasta, 4 kisi 4800 lirayla gulluk gulistanlik gecinebilir dilekcigime gore. bunlar ilgi cekmek icin bile intihar etmis olabilir hatta. evin tek gecim kaynagi oya yetiskin de kesin keyfinden ucretsiz izne ayrilmistir, 4 kardes hawaii tatili planliyordur heralde dimi?
    aynisini yasamadan can veremeyin.
  • iktidarın/rejimin ve bu rejim sayesinde ülkeyi dibine kadar sömüren çıkar odaklarının maaşlı propagandistlerinden biri.

kendini gazeteci olarak sunmaya çalışsa da, apaçık hükümet ajanıdır kendisi.
  • arsız terbiyesiz hazımsız bir pislik olduğunu intihar eden kardeşler yazısı ile göstermiştir. kimse durduk yere intiha etmek istemez, kimse infial yaratmak için canına kıymaz bu insan doğasına aykırı.

senin gibi pisliklerden o kadar tiksiniyorum ki. bunları yazım nasıl uyuyorsun acaba? allah ıslah etsin...
  • sabah gastesinin yazarcigi imiş.
    ölen 4 kardeş hakkinda yazdıklarına tesadüfen denk geldim. kanım dondu.
    ama bunlar öyle aşağılık öyle rezil insanlarki hiç sasirmadim.
    burdan bile akp lehine mağduriyet çıkarma arzusundalar.
    abv!
  • -elf gözlerin neler görüyor çomaras?
    +büyük oyun.

yine büyük oyunu gören biri.
  • "ekonomi kötü gidiyor diyenler için hapis istemi" haberini ilk kez ortaya atan şahıs.
    fatih'te ölen kardeşler için tabii ki "dış güçler karıştırıyor" diyecek!

hatta yarın öbür gün "ölen kardeşlerin haberini ekonomiye bağlayanlar için de hapis istemi olabilir" haberi çıkarabilir.
  • sabah yazarı dilek güngör: '4 kardeşin yoksulluktan öldüğüne dair haberler servis ettiler; birileri bir şeyleri kaşımaya çalışıyor' https://oned.io/h/889081

algıyı kimin yaratmaya çalıştığını herkes biliyor da neyyyyse..
  • şehir kültürü almış yani şehirli insanların gururlu olduğunu çomar uşağı bir mahalle dilberi nereden bilsin? ağzından çıkanla arkasından çıkan arasında fark olmayan iktidar yalakası
  • utanacağını bilsem yüzüne tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsın ki sen
  • uğur gürses’e laf çakmaya çalışırken aslında kendini ele vermiş kişi.

yani diyor ki para karşılığı her yola gelirim.