şükela:  tümü | bugün
40 entry daha
  • utanacağını bilsem yüzüne tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsın ki sen
  • şehir kültürü almış yani şehirli insanların gururlu olduğunu çomar uşağı bir mahalle dilberi nereden bilsin? ağzından çıkanla arkasından çıkan arasında fark olmayan iktidar yalakası
  • bence intihar edenler cehapeli provokatörmüş suçu akpye atmak için intihar etmişler.
  • cem küçük adlı tetikçinin dişi versiyonu. nagehan alçı'nın ekürisi.
  • toplama kamplarında ölen yahudilerin derisinden abajur falan yapan ilse koch'u hatırlatan tayyip dönemi figürlerinden biri. bugün de antalya'da intihar eden aile için "intihar etmek yerine çöpten ekmek toplayabilirlerdi ama recep tayyip erdoğan'a zarar vermek için intihar ettiler" gibi bir yorum bekliyoruz.
  • babanın sgk kayıtlarına girismekle ise baslamistir muhtemelen,umarim siper olmak icin bu kadar insanliginizi kaybettiginize degmez ve birgun o siper olduklariniz sizi bes parasiz kapi önüne koyar.
  • sayesinde ilse koch’ u öğrendiğim şahıs.
    almancı ailesinden gelme,
    sanırım kabataş yalancısı elif çakır’a rakip olsun diye piyasaya sürülmüş.
  • başlığına tıkladığımda sabah gazetesi yazarı olduğunu ve fatih de ölen kardeşler için yazı yazdığını gördüm.

yandaşlık yaptığın hükümet bile, ekonomiye saldırı olduğunu, sıkıntılar olduğunu düze çıkmak için çalışıldığını söylerken, şu ölen kimsesizlerin arkasından böyle saçma sapan yazı yazarak neyi ispat etmeye çalışıyorsun acaba. en fazla ben yandaşım mesajınımı veriyorsun.

yazık diyorum sadece insan kendine bu kadar eziyet etmemeli.
  • malum yazıyı karşınıza geçip okusa ve "elimde sgk bilgileri var" dediğinde yüzüne tükürseniz sebebini anlamayacaktır. muhtemelen yüzüne tükürdüğünüz için de dava açacaktır.
  • türk basınının geleceği parlak ismi!
11 entry daha