şükela:  tümü | bugün
 • o yardım talebine sessiz kalan polisi de savcısı da kimlerse artık, adları her ne ise, onların allah belasını versin! o savcının hukuk diplomasını g...... sokayım! o polisin rozetini g..... sokayım! keşke isimleri bilinse ve haklarında hukuki işlem başlatılsa.
 • sadece bir entry'nin yazılmış olması kötü.
 • kadını gördükçe içim acıyor. o çaresizlik, o acı, o hüzün... koruyamayanlar utansın diyeceğim, utanacak insaniyet yok ki. şu an televizyonda izliyorum. kadın kendinden geçmiş artık. "benim çocuğum 500 liraya öldürüldü" diyor. zira herif internetten pompalı silah almış! silahı olduğu ihbar edildiğinde polisler "üzerinde bulamadık" diyorlar sadece.

  kanım donuyor, acıyor. bu ne biçim bir vahşet? ve bu kadın "korkmayın", diyor. "çocuklarınızı sevin. erkek diye iş yapmaz, bardak kaldırmaz diye yetiştirmeyin. kız diye erkek arkadaşı olmayacak, ayıptır demeyin. sevgiyi sizden bulsunlar. 13 yaşında çocuklar evleniyor. çocuklar daha..."

  bu kadın bu acıda dahi böyle bilinçli, böyle ders verici konuşuyor. elinde bebeklerinin emzikleri, ayakkabılarının altında toprakları...

  o sessiz kalanlar için neler umduğumu buraya yazamıyorum. fakat umarım, umarım başka acılar olmasın artık. yeter...

  (edit:

  sanırım soyadı "çakır", "yardım" değil)
 • hakkında inceleme kararı verilmiş. umarım görevlerinden uzaklaştırılırlar.
 • insanlığa karşı suç işlemekten yargılanarak kazığa bağlanıp yakılmaları gerekmektedir. adalet bunlar gibi vasıfsız ama biatçı oçlarınının eline kaldığı için siyasetin o.pusu olmuştur.