• olaydaki evlenme ilanında 3 kişi evleniyormuş hissiyatı veren uzun nick.
  • topkapı sarayı'ndaki bilumum kitabeyi, sizin bu satırları okuduğunuz gibi okumasıyla ağzımı açık bırakan, böyle de mubarek bir arkadaş. çok sevdik..
  • tanışmayı çok isteyip de tanışamadıklarımdan idi, şimdi tanıştığıma memnun olduklarımdan oldu.
  • hesabını kapatmış olması nedeniyle kendisine ulaşamadığım yazar.
    eğer buraları okuyorsa yazdığım bir senaryo için kendisi ile konuşmak istediğimi, bana ulaşabilirse büyük memnuniyet duyacağımı bildirmek isterim.

edit: dönüş yaptı. kendisiyle çok samimi çok keyifli ve de çok verimli sohbetler ettik. yaklaşık 10 yıldır arada bir de olsa yazarlık yaptığım ekşi sözlük mecrasında iyi ki yazar olmuşum dediğim ender olaylardan birisi oldu benim için.
    hayatı boyunca hep kendisi kadar dürüst ve samimi insanlarla karşılaşması dileklerimle.
  • saçma sapan entryler giren yazar. çokluğunun çocuğunun olduğunu iddia ediyor gerçekse vah vah.

(bkz: engelle)
  • yazdığımı bile unuttuğum bir entrynin içeriğini bana sürpriz olarak yollamış, evimde bir köşesi olan yazar. kızımın gelecekteki ilk silgisi.
  • nickine hasta olduğum suser.
  • uyur-gezmez* *, beyazıt sever, erenlere takılır, sipsiler üzerinden aşk acısı çeker, uyumamak için kurşun döktürmekten başka çaresi kalmayan*, bir ara bir bardak sıcak su götürmeye sözüm olan suser. zira kahvesi zaten çantasında gezermiş. en son mesajı ile kopardı bir de;
    -demin lab'a gelen sen miydin lady? sanki sana benzettim de * *

uzun bir aradan sonra edit-düdüt: en sonunda dün ısmarladım bu elemanın kaavesini.. ahyrını gör emi:)
  • ciddi fikir çatışmaları içinde olduğum kişi.
    (bkz: #8654536)
    (bkz: #8654538)
    bu sözlük ikimize fazla adamım..
  • bu aralar cinsel organlar ile ilgili özdeyişler öğrenmemizi sağlayan yazar.
hesabın var mı? giriş yap