şükela:  tümü | bugün
 • şeşen ailesinin yeni ve sesi güzel üyesi.
 • entryler'i görüp mutlu olmuştur.
 • sesi çok naif. tam bir caz sanatçısı gibi. bir nina simone olamaz belki lakin gayet iyi ses tonuna sahip. umuyorum daha çok duyarız. babası ile 19 mayıs için ntv ye çıkmıştır.
 • her nekadar müzik kalitesini genlerine borçlu olsada öylesine duru ve harikulade bir sesi var ki; onu dinlerken sadece dinlemez adeta hipnotize olursunuz. https://www.youtube.com/…l/ucyxsrtv62q5vnllub7jfzga böyle bir de kanalı ve ayrıca https://youtu.be/nmniw6dbir0 böylede güzel bir performansı vardır. canlı dinlemeyi çok istediğim, yolu açık olunası güzel yetenek..
 • tane tane, mükemmelötesi, olağanüstü, süpersonik bir diksiyonla şarkı söyleyen şeker şarkıcı. mesela bir yabancı, türkçe öğrenmek istese direkt dilhan şeşen dinlemesi lazım. güzel sesi ve tarzının yanında böyle didaktik bir yanı da var. yukardan tıp tıp damlayan su berraklığında bir söyleyişi var.
  kadın daha napsın çayı da mı o demlesin kitapsızlar? bu memleketin kaç genci böyle bir performansa şahit olmadığı için heder oldu haberiniz var mı? (bkz: yanlış anlaşılmış şarkı sözleri)
 • hakkında bukadar az entry girildiğine şaşırdığım yeni nesil şarkıcı.

  geçen gün kadıköy vapurunda karşılaştım. keşke bununla ilgili anlatılabilecek bi anım olsa ama o kendi yoluna gitti ben kendi yoluma.
  (bkz: söylemek için söylenilen şeyler)

  neysem sesi de diksiyonu da yeni nesil şarkıcılardan kendini ayıran en büyük unsur. her nekadar bu kız da şive katsa da yine de diğerleri kadar amerikanvari söylemiyor şarkıları. bizimlasın.
 • sesi felaket kötü. burnu tıkalı da öyle şarkı söylüyor sandım. bu kadar zorlama bi ses olamaz. olmamışsın ablacım. bakalım bu hanımefendi ne zaman kalbem, gaye suyolu ve ceylan ertemoğulları kadar abartılacak. beklemedeyiz efenim.
 • o zamanlar dilhan 12 yaşında, ben 19 yaşımdan gün alıyorum. dedim bana abi diyeceksin. diyor ki "demem sana abi falan". bugün de tarzıyla asi tavrını temsil etmeye devam ediyor küçük şeşen.

  yaşına göre epeyce uzun bir boyu vardı 160 küsüratlı. "basmışlar daninoyu büyütmüşler seni" demiştim. (bkz: basmışım amino asiti)

  şeşen'lerin "gördüğüme sevindim" eserinden birkaç söz söylemiştim ufaklığa da; "ne diyosun sen be" gibi bişey demişti. umarım öğrenmiştir artık o parçayı da. bana değil büyük şeşen'e ayıp oldu.

  büyük şeşen sanırım touring tarzı bir motora sahipti ve gezdirirdi küçük şeşen'i. gittiği yere yanında götürürdü. karizma adam büyük şeşen. harley tarzı mont, bot falan giyerdi. tarabyamızın küçük şenevler mahallesine bi kalıp büyük gelirdi.

  bir de baş sağlığı dilemek isterim abisi için. aramızda olsaydı o da yakışıklı ve güzel bir müzisyen olacaktı.

  magazin takibi yaparsak şuan bir başka genç müzisyen olan (bkz: ufuk beydemir) ile birliktedir.

  not: 12 yaşından bu yana boyu aynı kalmıştır.
 • sesi felaket kötü yorumuna itibar etmiyorum. youtube'da kaş cover'ini izledim, dinledim. çok çok iyi bir şarkının çok güzel yorumlaması olmuş. sonra söyleyene baktım şeşen'lerle bir ilgisi var mı diye? evet ilgisi varmış. 20 yıldır ülkede bir oya bora'nın oya açığı vardı. gördüğüm kadarıyla oya boşluğunu dolduracak kalibrede berrak bir ses'e sahip.
 • 20 yaşında, yüzü kadar sesi de duru ve güzel, başarılı coverlar yapan ve en önemlisi de "aa aynı şuna benziyor ya, tıpkı onun gibi söylüyor" diyemeyeceğimiz güzellik. babası ya da annesi de bu işin içinde olan dilhan gibi müzisyenlere bakıp "ya öyle babadan böyle çocuk olur işte nolcak" diye kıskançlık yapmaya çalışanlar kudurabilirler, bu ülkede ibrahim tatlıses'ten ido da oluyor, burhan şeşen'den dilhan'da. çocuklar kendileri seçiyor yolunu. yolun açık olsun, yaşıtım ve hemcinsim ve adımın da benzedigi güzel kadın. güzel gözlerin hep gülsün.