• dil peyniriyle yapılıyor yani dil yok.
  • portakallı pekin ördeğinin içinde pekin var derseniz bozulurum vallaha.
  • imam bayıldı'nın içinde imam olduğunu bilmeyen cahillerin şaşıracağı andır.
  • (bkz: dil dile değmeli) güzelse devam kötüyse tamam
  • bazı entrylerde "sabah kahvaltısında yenilebilecek birşeye kim dil koyar?" şeklinde yakınmalar duydum ancak paça, beyran, işkembe gibi kahvaltı baş taçlarının içinde ne olduğunu hiç söylemeyelim.

kesinlikle efsane tosttur, güzel yapan yer olmalı ama.
  • yazılanları okudum ve yarısını yediğim elimdeki dilli tostu yavaşça yerine koydum. hesabı ödeyip çıktım. ilk defa denedim tadını beğenmedim ama param çöpe gitmesin diye gayret gösterip ekşide dilli tost enter dedikten sonra gerçekle yüzleştim. dilden tost kimin aklına geldi amk.
  • ağzının tadını bilenlerin pek de şaşırmayacağınız an. çünkü tat olarak sakatat seven bünye bunu anlar. tostun içinde et çıktıysa ya kavurmadır ya da dil.
    tutup da içine füme et konulacak halleri yok.
    yalnız şöyle bir gerçek var:
    birçok sakatat meraklısı, gececiler, işkembe-kelle paça severler vs; dilli kaşarlı tost güzel oluyor dediğimde o nasıl iş hiç duymadım demeleri bende adeta ereksiyon kaybı yaratmış burukluguna sürüklüyor.

abicim sen sadece işkembe kelle paça iç dilden uzak dur aman!
  • az önce sözlük sayesinde yaşadığım andır. zira “ne eti bu be dokusu bi garip” diye internetten araştırmaya başladım ve kendimi danayla öpüşmüş gibi hissediyorum şuan. teşekkürler sözlük.
  • az önce yaşadığım an. farklı başlıklardan bir sürü entry okudum trollüyorlar diye. yazar maaşları olayı gibi bir şey sandım.

dil peyniri değilmiş gerçekten. anlık.
  • kaşarlı tost söyledik dilli göndermişler. ulan bi şans vereyim mi acaba diyip ekmeği araladım, dilin üstündeki o pütürlü zemini görünce, beynimde direkt kurban bayramında hayvanın kellesi kesilip köşeye konduktan sonra dilinin ağzının kenarından sarktığı o görüntü geldi. usulca geri bıraktım
hesabın var mı? giriş yap