şükela:  tümü | bugün
  • başrollerinde shahrukh khan, kajol, varun dhawan ve kriti sanon'un olduğu 2015'in sonunda vizyona girecek rohit shetty filmi. kajol'un 5 yıl ara verdikten sonra tekrar beyaz perdeye döneceği film olacaktır bir de. bu dönüşü de shahrukh'tan başkasıyla yapacağını düşünmüyorduk değil mi?
  • fragmanını izledikten sonra bütün merakımı söndürmüş film. ne umduğumu ben de bilmiyordum ama... neyse. çekimlerinin de bir kısmı sofya'da yapılmış sanırım. nevsky katedralini gözümüze gözümüze sokmuşlar.
  • trailerı bekleneni vermemiştir zaten rohit shetty yapımı olduğundan dandik aksiyonu döşemişler. srk ve kajol sadece birbirine böyle hülyalı hülyalı baksa gişe rekoru kıracak olan filmi zorlama aksiyonla rezil edecekler belli. shahrukh'un bu eski romance kralı haline dönüşü olacak diye tahmin ediyordum ama bizimki terminatör olmaya yemin etmiş gibi.
  • trailerı aşırı kötü olan film.
    kajol ve srk efsanesini tadında bıraksalarmış keşke. bollywood'un geleceği gerçekten karanlık.
  • varun dhawan'ın aşırı yapmacık oynadığı filmdir. filmle ilgili herkes söylenmesi gerekenleri söylemiş zaten. benim demek b elirtmek istediğim ley ise shahrukhun giyimi. iki gömlek üst üste giymek nedir ya ? moda da bu bir ben mi bilmiyorum. bir de sürekli öyle göründü filmde. biri bana açıklasın bu ne biçim bir tarz ?
  • girilen entry sayısı bile filmin etkili olmadığını göstermiştir. flasback kısımları çok erken olduğu için tahmin edilebilir bir film olmuş. tahmin edebildiğin içinse iki buçuk saat zulümdür. düşman ailelerin çocukların yine birbirini sever ve aile büyüklerini ikna etme çabaları... hintliler bence aşkı biraz daha geliştirebilirler.