• ankara konur sokakta faaliyet gösteren, ağırlıklı odtu öğrencilerinin katıldığı, ömürleri almanca öğretmekle geçmiş şahane 2 öğretmenin kurduğu almanca eğitim merkezi.
  • ankara konur 2 sokağın sonlarına doğru, siyaset gazetesinin üstünde yer alan; 25 yıllık evli, biri odtü'de diğeri hacettepe'de hoca olan, kendini almancaya adamış sevimli bir çiftin açtığı; adını mümin, demet ve kızları irem'in başharflerinden alan almanca kursu.kesinlikle reklamı hak ediyor.
  • almanca öğrenmek için özellikle odtülülerin tercih ettiği fakat son zamanlarda doktorların da tercih ettiği almanca kursu. çok sevimli ve çok çalışkan hocaları mevcut ortamı da çok sıcak. etrafımdaki tüm almanya ya gitmek isteyen doktor arkadaşlara da öneriyorum. alles wird sehr schön sein!!!
  • cult of luna'nın somewhere along the highway albümünün 6. parçası

from the skyline dark clouds move in.
    they shroud me with her cold cover.
    eyes like daggers puncture the skin.
    isolated in a room with no others.
    where do i turn when all hope is lost?
    where do i find forgiveness?
    my search for salvation has begun.
    to find a place where our hearts beat as one.
  • ingilizce los
  • genelde odtü örencilerinin gittiği kızılay konur sokakta şirin insanların çalıştığı almanca kursunun adı..
  • birbirine olan aşkları, saygıları, destekleri ve sonsuz güvenleri yıllardır eksilmeyen, her hareketlerine, konuşmalarına ve öğrencilerine yaklaşımlarına yansıyan, iki eğitim gönüllüsünün almanca kursu. genelde odtü ve hacettepe öğrencileri katılır, profilleri birbirine yakın olduğundan olsa gerek orda çok güzel vakit geçirirler. çok güzel anlatmalarına, emek vermelerine ve benim 6 kur gitmeme rağmen bunca yıl sonra almanca adına pek birşey kalmasa da aklımda, orada kazandığım ve hala görüştüğüm dostları kar saydığım yerdir.
  • (bkz: diindolilmetan)

eczacı veya tıp doktoru arkadaşların değinmemesine şaşırmış olarak her derde deva bir hededir.
  • almanca öğrenmek için mükemmel bir adres.
    mesleğinde tecrübeli senelerin öğretmeni iki hoca çok güzel bir sistem yaratmışlar.
    işini severek yapan kişiler fark yaratır.
    ingilizce versiyonu bilen varsa mesaj atarsa sevinirim.
  • ks. dimension.. basic'te array tanimlama statement'i.. (bkz: dimension)
hesabın var mı? giriş yap