şükela:  tümü | bugün
  • varlığından bugün haberdar olduğum bir meslek elemanı (?).
    (bkz: http://www.internethaber.com/…5h.htm#ixzz1bizd1fhh)
  • vay anasına ne meslekler varmış. benim psikiyatristim 6-8 (kaç ise artık) tıp okusun, veya psikologlar eğitimlerini bitirip üstüne bir de klinik psikoloji eğitimi alsınlar. sonra başka başka konularda (eft, aile terapisi, cinsel terapi vs vs) ayrı eğitimler alsınlar.. sen bunların hepsini sil bir kenara at. bir anda din psikoloğu diye bir meslek uydur. imam'a git demek zor mu geldi yoksa? gelmesin. zaten bulunduğunuz kanal (yanlış hatırlamıyorsam) cenazenin nasıl hazırlanacağını bile prime time canlı bir "sohbet" programında göstermiş bir kanal. ne olacak imam desen. zaten senin izleyicin gerçek hayatında psikolog veya psikiyatriste gidecek kitle değil. korkma söyle. ama bu mesleği ve bu eğitimi almış insanların çaba ve düşüncelerini yerle bir etme.
  • isa dinindeki muhterem peder, papaz efendi.
  • http://www.haberturk.com/…62-kurtaj-cagin-hastaligi

anormal... anormal kere anormal işler dönüyor ülkede. din psikoloğu nedir abi? inandığınız allah'ın adı için anlatın ne olur
  • (bkz: ali ayten)
    (bkz: ali köse)
    (bkz: habil şentürk)
  • ilginç, tuhaf ve gereksiz gördüğüm meslek. depresyondaki insanlara "inançsızlıktan oluyor hep bunlar." şeklinde telkin vereceklerse bir çok kişi yapıyor zaten bunu hacı. ha yok efendim normal psikologluk yapacaklarsa halihazırda eğitimlileri varken bunlara ne gerek var?
  • (bkz: dingisayar mühendisi)

fatihayla en ücra köşelere saklanmış bugları gün yüzüne çıkarıyoruz genşler.
  • söz konusu sözde meslek grubundaki kişiler hakkında ikbal gürpınar'ın sözlerinin teması için;

(bkz: doktorunuza danışmayınız)
  • psikolojinin tıbbi uygulamalarında görev almak üzere yetkilendirilecek psikologlara yakın zamanda uygulanacak sınavda bir bölümün dini sorulara ayrılarak seçimlerinin yapılmasını beklediğim psikologlardır. yani hem psikoloji eğitimi almış hem de din bilgisi aşmış bitirmiş bir psikologu kim istemez. devlet olarak havamızdan geçilmez. ayrıca her seyi ben mi dusuneceğim?
  • din'in dogmatikliği ile psikiyatri ya da psikolojinin bilimselliği hangi ortak paydada birleşecek. imamın verdiği vaazı almışlar yanına psikolog kelimesini koyup süslemişler, bir de sanki çok bilimsel bir durummuş gibi de lanse ediyorlar. pes doğrusu. din psikoloğu. gün geçmiyor ki yeni bir gericilik , yeni bir şeriatçılık yasası çıkmasın. ilahiyat fakültesi dekanı ali köse diyor ki; modern çağlar ve günümüz itibariyle insanlar artık kadercilik anlayışından uzaklamışlar. ee tabii ki uzaklaşacaklar, göz göre göre canlara kıyılıyor, geri dönüşü olmayan hatalar yapılıyor, devlet hastaneleri parası olmayan zavallı insanlarla dolu, özel hastaneye gitmek hangi asgari ücretlinin yapabileceği bir şey. fakir doğdun, ezildin, ezileceksin, öleceksin.. bari ölürken isyan etme. kader de geç arkadaş. allah öyle buyuruyor. tüm bu insan haklarından yoksun sağlık sisteminde öl git geber ama sesin çıkmasın.. kader de geç. aklımı yitiriyorum.