şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kadıköy anadolu lisesi'nde genç ve güvenilir koç ekibiyle yıllardır yürüttüğü basketbol spor okulunun yanına bir de acıbadem doğuş üniversitesi'ni ekleyip işleri büyüten; basketbol spor okullarının yanında voleybol okulu, cimnastik okulu ve yüzme okulu gibi ekstra spor aktiviteleri bulunan, yazları ise yaz kampı organizasyonları ile spor ve eğlenceyi birleştiren spor klubüdür.

  oyuncusuyum diye söylemiyorum ama bünyesinde bulunan tüm kız ve erkek basketbol takımları pek başarılıdır :) büyük erkek a takımı, geçtiğimiz sene istanbul büyük erkekler ligi'nde (ibel) finale kadar yükselebilmiş ve sezonu 2. olarak tamamlamıştır.

  web adresi için:
  dinamo spor kulübü
 • takımın dominosunun isminin fink olmasını umduğum kulüp.
  (bkz: at fink’e)
 • art arda kazandığı kupalardan sonra 400 milyon usd değer biçilen spor kulubü.

  bu yaz kulubün rus milyarder abramovich'e satılacağı dedikodusu dolaşıyor.
 • güzel insanlar tarafından kurulan ve güzel insanlar tarafından yönetilen spor organizasyonu. basketbol antrenmanlarını kadıköy bölgesinde, kadıköy anadolu lisesi'nde yapmaktalar.
  büyük erkekler basketbol takımı mayıs ayı içerisinde eindhoven'da katıldığı, bu sene 35.si düzenlenen tantalus basketbol turnuvası'nda tarihinde ilk kez çeyrek finale kalmıştır, gururlandırmıştır.