şükela:  tümü | bugün
 • bugün sehven aldığım su markası. marketten erikli istedim ve aldım. eve geldiğimde, poşetten dinç su çıktı. şişe tipinden tutun da ambalaja, yazı karakterinden tutun da renk tercihlerine kadar erikliyi o kadar andırıyor ki yanılmamak elde değil.
  belli ki rakipleri erikli tadına benzer su bulamayınca, ambalajını benzetmeye çalışmışlar. olmuş ama.
  resmi sitesinde bu konuyla ilgili şöyle bir bilgi gözüme çarptı:

  şirketimiz megaş meşrubat gıda nakliye ticaret anonim şirketi su sektörüne 1986 yılında erikli ankara şişe suyu bayiliğini alarak başlamıştır. uzun yıllar ankara’da bu firmayı başarı ile temsil eden şirketimiz fabrikanın nestle firmasına satılmasından sonra 2009 yılının sonlarına doğru birlikteliğini karşılıklı olarak sonlandırmış gene bursa kaynaklı korusu ankara bölge dağıtıcılığını almış pazarlama faaliyetine bu marka ile devam etmiştir.
 • içimi hoş bir su. sudan ne f/p beklersin ama ucuz ve güzel hacılar.
 • bana göre en iyi sudur. içimi yumuşak. kokusuz. bir sudan beklediğim temel her şeyi karşılıyor. erikli bayiilermiş. yani cv'si de güzelmiş. ben güvenerek, severek içiyorum.
  ekleme: bence marstaki suyu da bunlar şişelesin.
 • bizzat bayiliğini işlettiğim firmadır. erikliye benzeten arkadaş doğru benzetmiştir. çünkü erikli satılmadan bu kisiler erikli ile ortakmışlar. sisesin güzel olmasinin sebebi cam-pettir yani cam ve plastik karisimidir. daha saglikli oldugu soylenmektedir.

  tanım: uludagdan cikarilan kütahya domaniç'te ambalajlanan su firmasidir.
 • "uludağ suyu neden analiz raporunu afyon karahisar halk sağlığı laboratuvarından alır ki?" diyordum. (bkz: # 63276614) uludağ'dan çıkıyor ambalajlanmak için kütahya domaniç'e gidiyormuş. analiz mi dediniz? 2017 - '2/2' numaralı tek sayfa. iki satır: koku: fiziksel yöntemle uygun bulunmuş. yani koklamışlar uygunmuş. daha ne olsun. bir de, uçucu organik bileşik tesbit edilememiş. analiz raporu bundan ibaret . musluklardan akan kızıl ırmak suyu yerine, uygun fiyatla, zehirsiz, temiz su arıyorum analiz raporu sadece iki satırdan ibaret olunca ne düşüneceğimi bilemedim. firmalar sayfalarında analiz raporlarını yayınlanmaz oldular. hayırlısı bakalım.