şükela:  tümü | bugün
  • seren serengil'in "siz de benzincide pompaciyi petrolcu zannediyorsunuz" diye karsi ciktigi sahsiyet.
  • sanıyorum adnan polat'ın yeni kankasıdır.
    ali sami yen'i geçtim avni aker'de bile polat'ın arkasında maç izliyor.
  • bir ara ebru yaşarken kameralara yakalanmıştı şimdi arda turan nikah şahitliğini yapmış petrolcü.
  • beni benden alıp televoleli yıllara götüren adamdır. çocuklukla -ya da gençlikle bilemedim şimdi - ilgili unutulmak istenen bir isim, anı.
  • kendisi kız arkadaşıma "allah aşkına parası olmasa böyle bir adama bakar mısın?" dediğim ilk adamdır. vay be şimdi evlendik çocuğumuz bile oldu anasını satıyım.
  • buna benzer bir eski televole yıldızı için
    (bkz: otomobil osman)
  • halk arasında, "gs maçlarında lig tv'nin en az bir kere gösterdiği şişman ve esmer adam" olarak da tanınır. bilmiyorum amaç nedir ama biz kendisini iyice ezberledik. gökhan zan'dan daha fazla özdeşleşti galatasaray'la.
  • petrolcü dediysek, petrol çıkartma, rafineri felan şirketi yoktur kendisinin. birkaç tane akaryakıt istasyonu işletiyor diye biliyorum. muhtemelen türk magazin basını kendisine pompacı şeklinde bir lakap takacaktı ki, türkçe'nin esnekliğinden ötürü bu lakap petrolcüye evrimleşti.
  • bana komik protest şarkıcı emrah dinçer'i hatırlatan şahıs.
  • galatasaray maclarinda protokol tribününde sürekli gördügüm ama kim oldugunu hep merak ettigim kisidir. kamera da özellikle onu gösterir her mac öncesi veya mac esnasinda. ögrendim ki, "herseyim galatasaray'a feda olsun" diyen bir abimizmis.