şükela:  tümü | bugün
  • adami tanimam gormem ama gunlerdir twitter'da belirli bir kesimi delirtmeyi iyi beceriyor. hasan ferit gedikin cenazesinde insanlari desifre edip, cektigi goruntuleri satmakla suclandi bazi kisiler tarafindan. az once de twitter'da ortaligin dotune koydu. hasan ferit icin hastanede beklerken avukat gelmediginden girdi, gezi surecinde baro avukatlarinin para aldigindan cikti. avukat efkan bolaci da sacma sapan seylerle itham etti: baronun telefonlarina bakip hep belirli avukatlari yonlendirmek ve cocuk olmak gibi. hepsini ispatlayacakmis guya. bunlari yazdiktan sonra bir kismini sildi. isin ozu populist ve ne dedigini bilmeyen bir insan. iyi niyetli mi reklam derdinde mi ben bilemedim :/
  • bu akşam twitter'da bir şeyler karıştırmış ve sonra silmiştir. armutlu'daki yayınında bile kendisine yöneltilen suçlamalar ve güvenilir olmadığına dair ithamlar mevcuttu. görünce şaşırmıştım neden böyle yapıyorlar bu çocuğa diye ancak sanırım bunu yapanların haklılık payı olabilirmiş.

ha twitterda ne yaptığını şu an tam bilmiyorum, tweetler silinmiş ama kendini aklama çabaları çok çocukça ve doğruluk payı az gibi gözüken panik savunmalardan ibaret.
  • bu çocuğun yaşadıkları bana vahşi doğa belgesellerini anımsatıyor. daha öncesini "gezi parkı ilk günleri"ni bilemeyeceğim. ama bu çocuğu tanımamız, (bkz: hasan ferit gedik) ile oldu.

diyelim ki, bu çocuğun twitter'da, direnişçilerin arasında kabul görmesi hoşuna gitti. genç çocuk elbet gururunu okşamıştır. diyelim ki, bu çocuk bir kaç gazeteci duayenden de aldığı gazla "araştırmacı gazeteciliğe" soyundu. belki birkaç kişiye gıcık oldu, onların üzerine gideyim bari dedi. sonuçta hata yaptı.

yani son olarak bu çocuk düştü! işte belgesel tam da burda başlıyor. düşen mi var? ben de bir tekme atayım. hakaret, hainlikle suçlama, rantçı ilan etme, hırsızlık, soysuzluk ithamları.

yahu ey insan! sen kimsin ki, bir insanı dana damgalar gibi damgalıyor, onu bir kalem de siliyor, onun ruhunda, hayatında onarılmayacak yaralar açıyorsun? bunu yapanlar sorsan hümanist, solcu, sosyalist! kendi adıma yazıyorum. çünkü ortada adına yazılacak bir insanlık görmüyorum.

diyelim ki bu çocuk yalancı, hain, rantçı vs. ne yapayım arkadaşım ınsan işte. diğer taraftan genç, çocuk! hata yapabilir. adam bile öldürmüş olsa, sen yargılayamazsın. ben o hakkı görmüyorum. yargılayamamam! ona kucak açsanız, gel arkadaş ne diyorsun gel bize anlat deseniz daha mi az direnişçi olacaksınız?

belge bulmuş melih gökçek kılıklı tüm twitter direnişcileri tarafından vahşice saldırıya uğrayan çocuk olarak tanım koyuyorum.

bu sorunu aklı selim birileri umarım o çocukla konuşarak, hatalıysa ona göre yönlendirerek ve yardım ederek sonlandırır. dinçer'de umarım bundan sonra en azından kendine dost olur. çünkü yaptığı açıklamaların hatalı ve üst üstte gelmesi onun bu hayatta ne kadar çaylak olduğunun kanıtıdır.
  • sosyal medyada bu adamin polis kiyafetli 3 fotografi dolasmaktadir su an, millet cok fena gaza gelmis saydiriyor ancak fotograflarin sette cekilmis olma ihtimali var.
  • cepheliler tarafından özel tim polisi olduğu bildirilen son meşhurlardan. avukatlarla ilgili söylediklerinden sonra da pek toparlayamayacak kendisini. başka bir nik nağmeyle aramıza dönecektir.
  • bu adam sahiden çok tuhaf bi adam. işleri epey eğlenceli , samimi ve olağanın çok dışında. tebrik ederim kendisini, beğenerek takip ediyoruz. ilgilenenler için işlerini instagram adresinden görebilirsiniz dinçer işgel
  • eskiler kendisini zeckse diye bilir.