şükela:  tümü | bugün soru sor
 • atatürk ecdadın namusunu, şerefini, haysiyetini, geleceğini kurtaralı 100 yıl olmuş, bu dinci güruh hala kıymetini anlamadı.
  atatürk'ün islam inancı nasıldır, içinde neler taşırdı bilemeyiz. zaten her müslümanın da olması gereken budur. benim dinimden, onun dininden sana ne? dincilerin zoruna giden konu laik devlet anlayışı. ulan adam sana, kesinliği ispatlanmamış dinler arasından seç istediğini ve ibadetlerini yap diye fırsat vermiş. şunu idrak edemeyip en başından beridir saldıran dinciler - bakın dindarlar değil çünkü onlar dinde zorlama olmadığını biliyorlar - etkiye tepki gösterilerek canları da yandığı için saldırganlaştılar, kin güttüler.
  kendi aralarından bir lider yarattılar ama bu lidere bakıyorsun kültür desen kültür yok, bilgi birikimi desen yok. hitabet yeteneği var ki onun da yarısı prompterdan geliyor.
  bugün gündeme taşıdıklarını bakın. tayyip erdoğan ilk başkan, ulu önder recep tayyip erdoğan, menzil cemaati terör örgütü ise atatürkçü terör örgütü de var.
  ne yiyip ne içiyorsunuz siz de bu kadar salak, bu kadar gerizekalı olabiliyorsunuz?
  bu topraklarda devrimin demeli 1920'de atılıp atatürk dönemiyle de yapıldı. o 15-18 yıllık dönem yani atatürk'ün ilke ve inkılâpları olmasaydı bir suriyeliden ne farkımız olurdu?
  tüm bu devrimlere rağmen, batı ülkeleri bizi araplarla karıştırıp hala develere binen fesli adamlar, peçeli kadınlar ülkesi sanıyorsa türkiye'yi, kusura bakmayın dinciler, yıllardır başımıza musallat ettiğiniz din kisvesi altında tüm türkiye'yi kucağında hoplattiran sizlersiniz.