şükela:  tümü | bugün
  • asla akılcı buluşlara imza atamaz, yerinde sayar, mesleğinin sorumluluğunu taşıyamaz.
  • kendi dini için kanıt aramayan bilimi sadece gelişmek için yapan insandır. böyle de insan vardır eli öpülecek tiplerdir.sonuçta bilim insanı

gelin görün ki kendi diniyle çelişen bilimsel veri bulduğunda halı altına saklayacak çiftdüşün dolu şahslarla da doludur bu grup.
    onun için her veri dini kanıtlar, kanıtlamalıdır.aksi yöndeki veriler imanını bozmak isteyen israilin oyunudur-bindokuzyüzseksendört usulü-

kanıtla kanıtla bitmedi şu tanrılar da oğlum bak bir tanesi doğru o da tabii ki yüce uçan spagetti canavarıdır

bu arada bilim adamı ne lan bilim insanı o
    (bkz: düzgün konuş sexist)
  • bazıları gerizekalılığın sınırlarını zorlamaktadır. örnekle açıklayayım:

kendisi biyokimyada yardımcı doçent olan bayan bir hocayla muhabbet edilmektedir. konuşacak bir şey bulmakta zorlanılır ve ortak muhabbet olarak güzellikten konu açılır ve burun yaptırmaktan bahsedilir. derken bu yrd. doç.umuz:

"yaa burunla dalga geçmek, burnu beğenmemek çok günah. (evet bunu çoğumuz biliyoruz zaten.) çünkü allah burnu en son yaratırmış. (bunu da çeşitli rivayetler üzerinden bilenlerimiz mevcut. ama sonrası bomba.) insan her şeyi bitince allah'ın karşısına geçermiş. allah da otururmuş böyle bir koltukta ve yanındaki poşetten bir parça et alır ve insanın suratına fırlatırmış. nasıl fırlattıysa öyle kalırmış. " der.

e be kadın?! bilim adamı olmuşsun. inanma demiyorum yine inan ama beynin hala allah'ı elleri olan yanında poşet taşıyan biri olarak algılıyor. tövbe zinkar. hayır onu geçtim, poşet kaç yılında icat edildi kim bilir? ilk insanlara neyin içinden fırlatıyordu eti? bunu da mı düşünmedin?

şimdi sakin ol ve yavaşça o ünvanı yere bırak.

edit: yanlış anlaşılma olmasın. ben kadının inancında değil, salaklığındayım. sanki "inanmak salakça bir şey" demişim gibi olmuş.
  • (bkz: alim) *
  • abdestsiz deney yapmaz.
  • soyu tukenmekte olan bir tur.
  • (bkz: farabi)
  • gregor mendel bu adamlardan biriydi.