• bu konuda, özellikle cemaatliderleri ile ilgili çıkan skandallar sanırım doğrulayıcı kaynak.

çok genç kızlardan yaşlı kadınlara, hatta erkeklere kadar bu cazibeye kapılıp da aşk ile yanıp teslim olanlar var.
  • yüzlerine inen nurun etkisiyle pembeleşen yanaklar, yeni filizlenmeye başlamış ince badem bıyıklar, ay parçası gibi çehreye ayrı bir çekicilik katan kolormatik gözlükler ve biri hanya'ya diğeri konya'ya bakan şehlamsı gözler sayesindedir. hele ki kadife pantolondaki kemere iliştirilmiş cep telefonu kılıfı yok mu, kız olsam gördüğüm yerde nöbetçi imam'ı arardım muta nikahı için.

ha dindar'dan kastedilenin ne olduğu belli olduğu için yazılmıştır bu entry. elhamdülillah müslümanım.
  • şüphesiz ki beyaz gömleğin altına giyilen atletin de etkisi vardır.
  • tamamiyle hak verdiğim durum.

badem bıyık , hacı yağı, kumaş pantolon, yana doğru yalatılmış saç ve cebinde kuran ile tam bir mübarektirler.
  • valla benim tanıdıklarımdan çoğunun aynaya baktıktan sonra allaha sığınmaktan başka bir şansları kalmamıştı. gerçi ben de aynı sebepten isyankar oldum da, mevzu o değil şimdi.
  • yüzlerindeki nurdan kaynaklanır.
  • bugün doğru olabileceğini fark ettim bu durumun. soğuktan sakalları kesemiyorum, saçlar da uzun, iyice tarikat ehline döndüm.
    yolda ne kadar dindar kadın varsa bana yiyecek gibi bakıyordu. sakalları böyle bırakmak fena fikir olmayabilir.
  • sığ bir yaklaşımdan öte değil. böyle genellemeler sadece ayrımcı faşist bir zihniyetin barındırabileciği düşünceler. olsa olsa içine yansımış bir yakışık söz konusudur(genele vurursak). yoksa kimse inançları, fikirleri yahut öğrenimiyle olmadığı bir şey olamaz. herkesin bir alımlılığı vardır. fakat bu karşısındaki kişiyle doğru orantılıdır.
    (bkz: atma ziya)
  • bana abdullah gülün george clooney benzerliğini hatırlatan önermedir. kenan imirzalıoğlu da zaten rte nin yanında sönük kalıyo.
hesabın var mı? giriş yap