şükela:  tümü | bugün
 • reis'in r hali.

  kaynak
 • aslında hazır zemin de hazırlamışsın,
  istese yapar yani.
  kimse de gıkını çıkartamazdı.
  bak böyle daha modern oldu falan diye yalanırdı bile.
  bu sefer neden sözünden döndü ki acaba?
 • rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrreisaçıklamasırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 • (bkz: ben kimim ya)
 • 11 dakika içindeki dönüşün çok uzağında kalan rekor denemesi.

  benim gönlümde başkanlık sistemi var

  (bkz: yok)
 • "güncellemeleri kapatın dedim. her gün güncelleme sonrası daha da yavaşlıyor, batarya ömrü kısalıyor. yapacağın işi sikeyim bil geyts."
 • (bkz: uninstall)

  (bkz: zuhahaha)
 • tc cumhurbaşkanının beyanı gibi durmuyor hiç. sanırım bir tarikat şeyhinin beyanına daha çok uygundur.
  farkında mıyız değil miyiz ancak bir cumhurbaşkanının dine ilişkin çok fazla konuşması bana çok anlamsız geliyor. hani diyanet işleri başkanı veya bir tarikat şeyhi vs olsan anlarım da, sen cumhurbaşkanısın, ne alaka diyesi geliyor insanın.
  ağzında sürekli ; allah, din, ahlak, namus, peygamber...
 • ortamlarda demedim dersin kim nereden bilecek. ulan hepiniz oradaydınız be, hepiniz duydunuz. kardeş bu nasıl bir baskıdır sayın cumhur başkanımıza karşı yapılan. resmen dünya yuvarlaktır demekten vazgeçen galileo ile aynı duruma soktunuz adamı.

  bir ümmet ağlıyor gözleri yaşlı, momentum neydi, emekti.

  tanımı: bir yanlış anlaşılmaya karşı söylendiği, söylenen sözdür