şükela:  tümü | bugün
  • ramazanda oruç tutmadığı için üniversiteli öğrenciye söylenmiş söz.

boşu boşuna okul okuyorsunuz daha dinden haberiniz yok diyen bir ne olduğunu bilemediğim insan beyanıdır.

https://youtu.be/fwye4kjs208?t=3m14s
  • din denilen şey aşırı dozda alındığında en büyük uyuşturucudur.

eğitim ile dini birbirine karıştıran ve bunun için milleti yargılayan hacı bile olsa orospu çocuğudur.
  • işte böyle oluyor.

bu tip eğitimsiz, cahil, art niyetli bir halkı, dünyadaki en önemli kavramın din olduğuna inandırırsanız, ortaya çıkan sonuç bu...

bilim, sanat, edebiyat, teknoloji umurunda bile değil herifin.
    öküz gelmiş, öküz gidiyor.

öylesine bağnaz ki, ikisinin aynı anda önemli olabileceğini düşünmüyor bile.
  • inandığı dinin kitabını türkçesinden bir kez olsun baştan sona okumadığına öylesine emin olduğum adam.
  • devlet karışmasa evinde minimum 4 kadını sadece üreme amaçlı kullanacak, bu minimum 4 kadından meydana gelen çocuklarının kız evlat olarak dünyaya gelenlerini para karşılığı peşkeş çekecek, beyin hücreleri çevresini kaplayan örümcek ağlarından dolayı sadece ufukta görülebilen, adına dindar ve müslüman denen türkiye cumhuriyeti vatandaşı beyanıdır.
  • hangi tarikat şeysi yaptıysa artık bunu sosyal deneymiş...resmen danışıklı olduğu belli olan tarikat propagandası video...

hiçbir aklı başında okumuş aydın insan gidip böyle oruç tutan adama su dayamaz...

iğrençlikte sınır tanimiyorsunuz amk...

algıda level atladı adamlar...inanmayın samimi olmayan sosyal deney...

edit: soruyu soran ve cevap verenler aynı tarikatın adamı...kurgu din propagandası video...
  • adamın "boşuna okuyorsunuz" hezeyanı ayrı saçma, elemanın da taşak geçercesine "su içen mi abey?" diyerek üstelemesi, aklınca insanların dış görünüşlerini vurgulayıp tek haneli iq ile güya bizi aydınlatması ayrı saçma olmuş.
  • ne kadar boş insan topluluğu. açtığıma pişman oldum. yorum yapmak dahi istemiyorum.
  • (bkz: oku)*