şükela:  tümü | bugün
  • food network kanalinda yayimlanan fast food gurme programi.
  • programa konu olan en küçük hamburger 1 kilodur. ayrıca sempatik californialı abimiz de efsanedir.

http://www.foodnetwork.com/…ns-and-dives/index.html

http://www.carnival.com/…x-guys-burger-joint-5.ashx
  • guy fieri tarafından sunulmakta olan tv programı. yol üstü lezzet durakları'nın amerika'da geçeni diyebiliriz, bu açıdan bakıldığında guy fieri de mehmet yaşinle eşleşir.fakat mehmet yaşin guy fieri'nin yanında daha kibar kalır.
  • izlemesi açık ara en keyifli yemek programı. sunucu abimizguy fieri bir yandan yemekleri yerken bir yandan da programı izlenesi kılan sohbetiyle abd'deki fast food restoranlarını tanıtır. sarıya boyalı saçlar, enseye takılan güneş gözlüğü, devasa burgerlar programın aksesuarlarıdır.
  • en lezzetli yemekleri yapan karavan tipi lokantaları, köşe başı mezecileri, fast foodçuları, hamburgerin, sandviçin, soslu moslu tütsülü etlerin kitabının yazıldığı sokak arası mekanları ziyaret eden, tariflerin hazırlanışlarını gösteren yemekli gezmeli program. dikkat! gece yarısı tekrarlarını izlemek bünyede ağız suyu ve sinir katsayısını artırdığından gündüz izlenmesi önemle tavsiye olunur.
  • amerika'daki fast food kavramında yüzlerce malzemeyi birbirine en güzel bulayan yerlerin ön plana çıktığını gördüğümüz izlemesi pek keyifli program.
  • abd insanının neden şişman olduğunu anlatan muhteşem program. yediğin tek öğün 1500 kalori civarı olunca obez olursun tabii.

ha program inanılmaz, yemek yapasın, yiyesin ve oralara gidip en azından route 66 yapasın geliyor. ki abd'yi hiç merak etmem.
  • kolestrolden burnu kıpkırmızı olmuş bir abimiz sunmaktadır.
  • o kadar yemek programi izledim, bunun kadar mideden ses cikartanini, agiz sulandiranini gormedim.
    yasal uyari: ac karnina izlemeyin!
  • guy fieri abinin yalandan yorum yaparak güzelim yemekleri gömdüğü programdır. adam yemekleri çok iştahlı yiyor. program gece denk geldiği zaman sürünüyorum lan.