şükela:  tümü | bugün
 • eğitimsiz kesime hitap edin. inandıgınız kitapta, yaptıgınızın büyük günah oldugunu da siktir edin.
 • mevlidlerde iyi para kasabilirsiniz. tek ihtiyacınız olan bir hoparlör ve mikrofon.
  sünnet, nikah, nişan demeden okuyun.

  okul açılışlarında bile fatiha okunuyor, bu kafaya sahip adamlar gazoz kapağı açılışında bile mevlid okutur hadi yırttınız yine.

  edit: imla.
 • olm bu dünyada işiniz iş öteki tarafta ne bok yiyeceksiniz..

  belki bu dünyada yüz yıl yaşarsın saltanat sürersin, burası sana cennet olur.. ya öteki taraf ? buradaki rahat yüzyıl için ebedi cenneti çöpe atmak zekice değil, gel vazgeç.

  şeklinde tavsiyem olurdu..

  yok yine yapacaksan önce eğitim sistemine çomak sokmakla başla ki, cahil insanlar veli nimetin olsun.. sonraki sahtekarlıklar teferrüat..
 • en az 3 çocuk,tercihen 4 çocuk yapın,bir tanesi gerizekalı olsun anlamadım bıbıcim,bıbıcım diye gezsin.
 • yapmayın, dünyanızı da ahiretinizi de mahvetmeyin. allah'ın dinini, 3 günlük dünyanın menfaati için kullananlar hem kendi günahlarını hem de dinden saptırıp soğuttukları insanların vebalini yükleneceklerdir. allah yaptıklarınızı görüyor, allah'ın azabı çetindir.

  'ey insanlar, allah´ın vaadi haktır! o halde iğreti dünya hayatı sizi sakın aldatmasın! o yaman aldatıcı, o çok gururlu, sizi sakın allah ile aldatmasın.' (fatır suresi 5)

  'ey iman sahipleri! şu bir gerçek ki, ruhbanlardan (rahipler) ve din bilginlerinden (ahbar-hahamlar) birçoğu halkın mallarını uydurma yollarla tıkabasa yerler ve allah´ın yolundan geri çevirirler. altını ve gümüşü depolayıp da onları allah yolunda harcamayanlara korkunç bir azap muştula.' (tevbe suresi 34)

  'yalan düzüp allah´a iftira eden veya kendine bir şey vahyedilmediği halde "bana vahyedildi" diyen kişi ile, "allah´ın ayet indirdiği gibi ben de indireceğim" diyen kimseden daha zalim kim vardır? bir görsen o zalimleri ölüm dalgaları içindeyken. melekler ellerini uzatmış, "çıkarın canlarınızı!" diye! "bugün zillet azabıyla cezalandırılacaksınız; çünkü allah´a karşı gerçek dışı şeyler söylüyorsunuz ve çünkü o´nun ayetlerine karşı büyüklük taslıyordunuz." (enam suresi 93)
 • bir tanıdık:

  tecvitli kuran okumayı öğrenin. cenazede şurada burada kendinizi gösterme fırsatlarını kaçırmayın. arapça ayn harflerini gırtlaktan çıkarın çıkaramıyorsanız da çalışın yapın.

  ezan okumasını bilin. mümkünse hoparlörden okuyun.

  ibadetlerinizi göstere göstere yapın. sadaka fitre zekat kurban verirseniz milletin gözüne sokun. anlasınlar sizin nasıl din sevdalısı olduğunuzu.

  ramazanlarda iftar çadırına gidin. yemek duasını siz yapın ( bol arapçalı, merak etmeyin millet cahil bilmiyor ana bacı küfretseniz amin derler)

  ortamlarda ne olur ne olmaz diye üç beş dua bulunsun cebinizde.

  ortamlara girerken selamün aleyküm demek zorundasınız.

  önemli gün ve gecelerde millete tebrik mesajı gönderin. mümkünse güllü böcekli olsun

  tarikatlerle cemaatlerle arayı sıcak tutun. bu gruplar içindeki zenginlere yanaşmasını bilin. bilemiyorsanız da sorun öğrenin.

  anahtar kelimeleriniz olsun: hamdolsun... rabbim... inşallah.... maşallah...davamız... mazlumlar... allah... kitap... sünnet... peygamber...

  mağdur edebiyatı nasıl yapılır bilin.

  her zaman mazlumların yanındaymış gibi yapın. hiç sevmeseniz de onları çok oldukları için onların sesiymiş gibi yapın parsayı toplayın. unutmayın siz güce tapıyorsunuz, güçsüzlerle işiniz olmaz.

  başörtüsü gibi aslında dinin özüyle ilgili olmayan fakat bir şekilde prim yapan sembolik şeyleri herkesten çok savunun. bir zamanlar nasıl cengaverler gibi mücadele verdiğinizi ballandıra ballandıra anlatın.bire on katın.

  işinize gelmeyen kişilere kafir, münafık, israil uşağı, ermeni tohumu, ajan, fetöcü demekten çekinmeyin.

  toplum içindeki konuşmalarınıza besmele hamdele salveleyle başlayın.

  euzübesmele yerine estaizübillah diyin, daha çok prim yapıyor.

  makam mevki para pul fursatlarını kaçırmayın. vermiyorlarsa isteyin. cıngarlık çıkarın, fitne fücurluk yapın.

  ortamlarda fetöye giydirin. moda şimdi o. fetöden çok çekmişsiniz gibi yalandan anılarınız olsun. kim bilecek aq, at yalanı...

  cumaları kaçırıyorsanız zaten sizden hiçbir zaman iyi bir münafık olmayacağını bilin.

  konuşurken sanki insanlar sizin babanızın malıymış gibi milletim, cemaatim, ümmetim deyin.

  filistin çeçenistan çahar dudayeva,aliya izzet begoviç gibi kişi ve yer isimlerini bilin. az biraz malumat sahibi olun ki ortamlarda atıp tutasınız.

  bir yere para verilecekse, fedakarlık yapmanız gereken bir durum, bir iyilik yapma fırsatı varsa hemen ortamdan sıvışın, hazır bahaneleriniz olsun. unutmayın siz bir münafıksınız ve sadece dini çıkarlarınız için kullanmak ve işin kaymağını yemek istiyorsunuz. enayi gibi gidip millete para pul kaptırmayın.

  kenar mahalleden gelmiş olsanız da bir gün gücü elinize geçirdiğinizde içinizdeki bütün kini nefreti zulmü karanlığı menfaatleriniz uğruna ortaya çıkarmaktan çekinmeyin. despot olun, zalim olun.
 • mehdi olduğunuzu ima edin ama mehdi değilim deyin *.
 • telefonla konuşurken "bakara makara" diye dalga geçmeyin.

  tapeniz çıkabilir bir gün
 • işin ilminin kaynağına gidin. akp ye üye olun, çıkarınız için babanızı tanımayın, çalın çırpın, ortalığın amına koyun . götünüz sıkışınca anında milleti satın.
 • 1- herhangi bir gök cismini (misal ay) ikiye bölebileceğinizi iddia edin. aralarında bir kişinin gözleri önüne parmağınızı getirin, arkanıza ayı alıp parmağınıza bakmasını isteyin. (evde kendinize tavandaki ampul ve gözleriniz arasında işaret parmağınızı tutup parmağa bakarak bölebilirsiniz) inanmayacaklar, sabredin.

  2- dağa çıkın. mağara bulun. herkes öyle yapıyor, illa ki bir şeyler duyarsınız. unutmayın, mağaralar ilahi okuldur.

  3- zengin bir eş bulup iç güveysi gidin. ölene kadar başkasına bakmayın. sonra serbest. (o yüzden mümkünse yaşlı olsun ki çok beklemeyin)

  4- güç kazanana kadar yumuşak emirleri anlatın, kazandıktan sonra atara atar gidere gider alayına gider modunu açın.

  5- kıla tüye önem verin. (saç teli, sakal vs.)