şükela:  tümü | bugün
682 entry daha
  • bazen içilen ortamda bulunmama rağmen bile kullanmıyorum. ilk kez piknikte okey masasında duran biradan içmiştim tadı boktan bir şey. orada merakımı giderdim. diğerlerinin de daha iğrenç tatlara sahip olduğuna inandığım için tamamen bitirdim kafamda. aldığım kaloriye değmez kola daha güzel. emzirirken de promalt içmiştim süt yapması için fakat onun tadı bile rezaletti. sigara gibi zorlama bir şey.
  • ben olandır. beynimi uyuşturup düşünmemi engelleyen herşeyden uzak dururum.

bu arada anıları kontrol etmek düşünce gücüyle yapılabiliyor buda ek bilgi olsun
  • maddi nedenleri neremize?
  • karaciğeri eline almak istemeyen bilinçli insandır.
  • sağlığını düşünüyordur, parası cebinde kalsın istiyordur, kafası yerinde kalsın kontrolü kaybetmeyeyim istiyordur
  • kendime saygı duyuyorum çünkü
    kafamı alkolle güzelleştireceğime sağlığımı koruyarak kendimi güzelleştiririm beyler ve bayanlar
  • benimdir. içildikten sonra o yumuşamış ve yavşak surat ifadesini sevmiyorum.
  • içerisine kendimi de dahil edeceğim insan.

alkolü fazla kaçırınca migreni tetikleniyorsa, ölü gibi yatıp gözünü açamıyorsa, ışıklı ortamda duramıyorsa içmemesi daha iyidir.

bi de o kadar içiyorsun, eğleniyorsun ertesi gün bok gibisin. tüm keyfin, mutluluğun yok oluyor. alkol sonrası depresyonu yaşamamak için içmiyorum .
  • senede 1 bilemedin 2 bira icen ben de dahil miyim bilmiyorum ama alkol tadini sevmiyorum, gereksiz birsey.
  • ben. tadını sevemedim neredeyse hepsini denemişimdir. tadını sevmediğim bir yiyecek veya içeceği, yemem ve içmem çünkü.
390 entry daha