şükela:  tümü | bugün
  • mısırda bir tv kanalında yasanmis hadise. komik degil aslinda, inanılmaz acı bir durum. ben boyle bir çaresizlik görmedim.

acil psikologa gorünmelisin diyor kutsal şeyh. kardeşim o zaman direkt doktora goturseydiniz programa niye cikartıyorsunuz ibneler:)

buyrun

(bkz: kontrolsüz islam islam değildir)
  • nedense sunucuyu ertem şener'e benzettim.*
  • oldukça çirkin bir saldırıya maruz kalan gençtir.

dindar bir müslüman olarak bu gencin maruz kaldığı insanlık dışı muameleye üzüldüm.

eğer ateist birine dini anlatmak istiyorsan bunun yolu canlı yayında ağır hakaretler etmek ve aşağılamak değil, insanlığınla ve güzel ahlakınla örnek olmaktır.

ateist olduğu için muhtemelen haline "şükretmiştir".

allah müslümanlara akıl, fikir, şuur, izan ve feraset versin.

islamı bu yobazlardan korusun. amin.
  • ne desen boş.

adam "ben ateistim, tanrı'ya inanmıyorum" diyor. "o zaman seni kim yarattı?" diyor. "açıklamama izin verin big bang teorisi..." diyor. "arapça konuş anlamıyoruz" diyor. öbür sarıklı "senin psikolojik desteğe ihtiyacın var" diyor. sonra stüdyodan atıyorlar.

iyi bari lan. kafasını kesip infaz etmemişler. hoş, belki stüdyodan çıktıktan sonra etmişlerdir.
  • kafası karışık insanları da ateist yapabilecek potansiyele sahip videodur.
  • ibretlik.
  • adamın suratından hiç düşmeyen dumur ifadesi , soruya soru ile verilen cevaplar , şaka gibi bir program.
  • canlı yayında şeytan çıkarmışlar, bunlardan korkulur dedirten yayındır.
  • ateist olduğu için davet edilip, yine ateist olduğu için kovulan genç.

sonra bu teistlerle dalga geçince ağlıyorlar. gerçekten rezalet yani şu gence yapılan muamele, mantıksızlığını geçtim, bir teistin davranışında mantık aramak halihazırda mantık dışı bir şey olduğu için ama bu muamele bilinçli bir şekilde yapılmış bölücülük, kendilerince bir kindarlık yaratma çabası.

teistler teistlik yaptıkça, teizmin ne kadar gerzekçe bir şey olduğu daha da net görülüyor arada kalan insanlar tarafından. ateisti küçük düşürmüyorsunuz bu şekilde, emin olunuz.

iyi zikirler.
  • ciddi psikolojik bozukluklar sergileyen adamların "makul bir açıklama yapmaya çalışan" adama "psikolağa görün" dediği komedi programı.