şükela:  tümü | bugün
  • nedense sunucuyu ertem şener'e benzettim.*
  • ne desen boş.

adam "ben ateistim, tanrı'ya inanmıyorum" diyor. "o zaman seni kim yarattı?" diyor. "açıklamama izin verin big bang teorisi..." diyor. "arapça konuş anlamıyoruz" diyor. öbür sarıklı "senin psikolojik desteğe ihtiyacın var" diyor. sonra stüdyodan atıyorlar.

iyi bari lan. kafasını kesip infaz etmemişler. hoş, belki stüdyodan çıktıktan sonra etmişlerdir.
  • kafası karışık insanları da ateist yapabilecek potansiyele sahip videodur.
  • ibretlik.
  • adamın suratından hiç düşmeyen dumur ifadesi , soruya soru ile verilen cevaplar , şaka gibi bir program.
  • canlı yayında şeytan çıkarmışlar, bunlardan korkulur dedirten yayındır.
  • ciddi psikolojik bozukluklar sergileyen adamların "makul bir açıklama yapmaya çalışan" adama "psikolağa görün" dediği komedi programı.
  • (bkz: gerçek islam bu değil)

çünkü öldürmemişler...
  • türkiye televizyonlarında asla olmayacak bir durumdur. zira bizim ülkemizde bir ateistin tv'ye çıkartılması ihtimal dahilinde gözükmüyor.

edit: yeşillendirilenler celal şengör dediler. ancak celal hoca daha çok evrim konusunda konuşuyor, din ve ateizm konusunda konuştuğuna pek şahit olmadım..
    iki arkadaş da bir zamanlar fatih altaylı'nın programına atesiler derneği başkanının çıktığını yazmışlar.
    teşekkür ederim aydınlatanlara.
  • kime neyi anlatmaya çalışıyorsun dediğim gençtir. program bittikten sonra aralarındaki muhabbet nasıl oldu acaba merak konusu.