şükela:  tümü | bugün soru sor
 • zamanında obez hastalara mucize diyet hapı olarak sunulmuş ve hemen hemen hepsini kısa sürede zayıf olarak tahtalı köye postalamış maddedir.
  bu madde elektron taşıma zincirinde ayrıştırıcı etkiye sahiptir, yani sizin vücudunuzdaki enerji kaynağı olarak, yağdır proteindir , şekerdir bilimum maddeleri yıkar ama karşılığında enerji açığa çıkarmaz. böylelikle enerji ortaya çıkarmak için bu yakma işlemi sürdükçe sürer , sonra yakacak bişey kalmaz , zayıflarsınız. bu kadar kısa sürede zayıflatan bu mucizevi maddenin tek yan etkisi zayıflarsınız, ama bi de ölürsünüz.

  not: spor yapın az yiyin.
 • kısaca, dnp.

  aslen bir tarım ilacı. yani zehir. ancak 1930 yılında zayıflama ilacı olarak da piyasaya sürülmüş. hücredeki atp sentezinin daha verimsiz bir şekilde gerçekleşmesi üzerine kurulu bir mekanizmayı tetikliyor. yani aynı miktar kaloriyi elde edebilmek için daha fazla stok harcamanız gerekiyor. bu durumda stok ne? yağ tabii ki.

  bu verimsiz atp sentezi sonucunda oluşan ve boşa giden enerji de ısıya dönüşüyor ve sonuçta yüksek ateşle dolaşıyorsunuz. dnp kullanıcılarında gribal etkiler görülmüş. tabii yüksek ateş en basit yan etki. dnp, aşırı derecede toksik bir madde. yağ hücrelerinde birikiyor. ayrıca doz aşımı çok sık rastlanan bir durum ve bunun da sonucu çok net; ölüm.

  1938'de piyasadan çekilmiş ama hala karaborsa olarak yağ yakımı için kullanılıyor. en etkili ve en ölümcül yağ yakıcılardan biri.

  biri gelip oturduğun yerden eriyorsun diyerek bunu önerirse aklınızda bulunsun, kullanmayın.
 • forumlarda 400 mg.ye kadar güvenle kullanabileceğiniz belirtilmesine rağmen yarılanma süresi sebebiyle aşırı doz alma ihtimaliniz bulunan zehir.

  30 günlük kullanımda aldığınız doza bağlı olarak kan dolaşımında kaç miligram bulunacağını gösterir tablo.
 • kısaltması dnp olan, spor yapmadan ve beslenmeye dikkat etmeden yağ yaktıran ilk ve tek madde. piyasadaki yağ yakıcıların %99'u bu anlamda hikayedir. ancak doz aşımında ''ölüm'' gerçekleştiği için profesyonellerin çok ama çok dikkatli olması, amatörlerin ise görüp duyduğu yerde topuklarını kıçına vurarak kaçması gerekir. çünkü milli vücut geliştirme sporcusu şahin irencin henüz 30 yaşındayken bu ilaç yüzünden hayatını kaybetmiştir.

  ilacın nasıl çalıştığını görmek için bunu izleyin

  https://www.youtube.com/watch?v=rpsqcshbu28
 • hiçbir etkisinin olmaması bilimsel olarak imkansız olan ilaç. gerizekalılar hemen ilaca laf atar da, sahte olmayanının çok zor bulunduğu ilaçlardan birinin sahte olacağı aklına gelmez.

  not: bilinçsiz kullanımı direk öldürür. steroidlerle falan karıştırılmamalıdır, steroidler yanında çikolata kalır.
 • ilaç olarak bile kabul edilmediğinden, hakkında araştırma olmayan ve hangi hastalık ya da ilaçlarla nasıl etkileşime girdiği bilinmeyen madde.mekanizması ise elektron transportu olmasına karşın gerekli membran potansiyeli oluşmaması ve buna mukabil atp sentezi gerçekleşmemesi mevcut enerjinin ısıya dönüşmesi şeklindedir.mekanizmasından anlaşılacağı üzere iki potansiyel risk var.hücrelerin enerjisiz kalması ve vücut sıcaklığının artması.bu arada soğuk iklimlerde aynı etkiye sahip maddeler üreten canlılar bulunmaktadır.illa zayıflayacam diyorsanızda az yiyiniz efendim.spor falan hikaye...
 • bu boku istanbul'da nerde bulabileceğimi bilen arkadaşların yeşillendirmesini istediğim.
 • tr'de aldiklariniz alayi bunk bunu bilin once.

  dnp oldurmez kullanmayi bilmeyen daha cok daha cok yag yakar diyen(ki dogru dnpnin teoride maximum limiti yoktur her 100mg %11-15 arasi tdee artisi saglar )andavallar yuzunden adi lekenmistir. bu arada yasaklanmasinin asil sebebi olumler degil %2.5 olan katarakt yan etkisidir ama bu yan etkis sadece kadinlar gozukuyor ve c vitamini eksikliginden kaynaklandigi daha sonra anlasiliyor. 200mg safe/400 mod./600 limit
 • kimi zaman gece 6'ya kadar terden uyutmaz. bir de caninizi sikan baska bir konu varsa hayatinizin en zorlu ve gercekten oleceginizi dusundugunuz lanet gecesini yaşatabilir. 400mg ortadır ama mümkünse 300de kalın mutlu kalın.
 • kullanmayın sakın.