şükela:  tümü | bugün
 • başıma ne geldiyse merakımdan geldi benim. hayatım boyunca otu boku merak etmekten başım hiç dertten kurtulmadı .bu kitabı da meraktan yazdım zaten. yoksa ne yazarım ne de şair. kitap okumayı severim ama kitap kurdu da değilim. baktım herkes bir şeyler yazabiliyor ben de deneyeyim dedim. düşündüm düşündüm konu bulamadım. en iyi bildiğim şeyi yazdım. kendi biyografisini kendi yazan bir deliyim ben. sizlere 13 senelik sağlıklı ,37 senelik engelli ömrümde tüm engelleri aşıp hayatın dibine kadar didikleyip, nasıl suyunu çıkardığımı anlattım. portakalda vitamin halimden başlayıp bu güne kadar geldim.
  şimdi diyeceksiniz ki bize ne senin hayatından?. haklısınız . başta ben de sadece sevdiklerime benden bir hatıra kalsın, bastırır onlara hediye ederim diye yazdım. sonra her okuyan o kadar güldü, eğlendi, biraz kederlendi sonra kederine de güldü ki ‘’bunu herkes okumalı’’ dediler. bende bir deneyeyim bakalım başkaları da okumak ister mi kitabımı dedim
  eğer kütük gibi romanları, klasikleri seviyorsanız beni hemen bırakıp kaçın. çünkü ben size birkaç saat de olsa bol eğlence, biraz hüzün ,bazen de şükür vaat ediyorum. çok uzun değilim, hemen okunup biterim.
  çok dramatik hayata bile çok mizahi bir gözle bakabilirseniz, işte o zaman siz özelsinizdir. dertlerinize gülüp geçebileceğiniz kadar keyifli bir hayat yaşamanızı diliyorum. umarım seversiniz beni.

  giriş paragrafıyla başlayan bir yazı dizisi. çok sevdiğim ve saygı duyduğum bir hanımdır kendileri ayrıca da
  kendi kalem herhangi bir editörün kontrolünden geçmemiş yalın halini paylaşmak istedim.

  buyrun
 • emek verilmiş. ilk fırsatta okuyacağım kitap.
 • bir bolumunu okudum gayet guzel bir hikayeye benziyor. devamini ilk firsatta okuyacagim bence siz de bi sans verin.
 • yer imlerine ekledim bile. tebrik ederim gerçekten de.
 • çağatay akman’ın çağrı taner’in kitap yazdığı şu dünyada siz kendi hikayenizi yazmışsınız daha ne olsun. başarılar