şükela:  tümü | bugün
  • ekşi sözlükte son zamanlarda dinle alakalı başlıklarda çok fazla kafa karışıklığının yaşandığını farkettim ve daha önceleri tanrıya bu konuyu dua yoluyla açtım ancak malumunuzdur ki cevap alamadım.devlete bile gönderilen bir dilekçenin maksimum 1 ayda cevaplandığı günümüz dünyasında dualarımızın yıllarca hatta bir ömür cevapsız kalması çok ilkel.hatta iletilip iletilmediğini bile bilmiyoruz.bu nedenle bu konuyu bir de ekşi sözlük vasıtasıyla,sizin de katılımınızla tanrıya bir kez daha açıyorum,çünkü biliyorum ki buraları okuyor,sonuçta burası da bir kutsal bilgi kaynağı değil mi?
    evet arkadaşlar örneğin elimizi semaya açtık dua ediyoruz ve hiç birşey olmuyor,bence bir iletildi mesajı veya küçük bir mavi tik olsa fena olmaz.
    bir başka sıkıntılı konuya daha parmak basmak istiyorum ki hepinizin bana katılacağınızı düşünüyorum."allah kabul etsin" olayı,mesela cumadan çıkıyoruz "allah kabul etsin",oruç tutuyoruz "allah kabul etsin" veya orucu sakatladım tam sevap alamadım falan.yahu çok mu zor bir güncelleme ile halledilmesi anlamıyorum, ibadetimizi yaptık ve kafamızın üzerinde yeşil ışık yandı anlarız ki tam sevabı kaptık veya turuncu yanar anlarız ki yaptık ama tam sevap alamadın çünkü namazda aklına türlü türlü şeyler geldi falan neyse umarım bu sefer beni görmezden gelmez ve bana cevap verir.