şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 1 yıla yakın süredir elektronik sigara içen ve sayısız likit deneyen bünyemin aklını alan likit. böyle şahane bir lezzet olamaz.

  günlük kullanıma uygun. 1 hafta her gün içsen bıkmazsın.
  tek kötü yanı, alkolün yanında gitmez.

  onun için de adres belli zaten;

  (bkz: cosmic fog kryp)

  edit: uzun süreli içimde baydı bu da malesef. fazla tatlı gelmeye başladı. aynı markanın çilek mentol olanı haftalardır akıyor ama.

  (bkz: dinner lady strawberry bikini)
 • bir zamanların dinner lady'si şimdilerde dinner bitch olma yolunda.

  son 1 haftada premium likit olan bu blonde lady

  69tl ardından 65tl ve en son olarakta 50tl'ye satışa sunuldu.

  daha önce hiç kullanmadım, evyap fiyatının da altına düşmesi nedeniyle denemeyi istedim ama sek nbase içenler kulübünün bir numaralı üyesiyim hali hazırda...

  bu durum bize iki şeyi gösteriyor büyük ihtimalle;
  1.tedarikçilerin devasa kâr marjını ya da
  2.gerçekten çok güzel 1:1 klon likit üretebildiğimizi
 • isminde ne diyorsa aynen onu sunan efsane likit.

  özellikle benim gibi kremalı likitleri seven ve sürekli onları kullanıp bir yerden sonra vaper's tongue yaşayan biri için arada bunu içmek harika oluyor.
 • yeni başladığım elektronik sigarada tercih ettiğim. adeta bir hobi haline geldi ve beklemediğim kadar bir haz aldım gerçekten.
 • internetteki yorumlar ve yakın çevremden çok fazla övgüsünü duyduğum likittir. geçen şansıma bi arkadaşta denk geldi kendi cihazıma doldurmadan önce onunkinden bi tadına bakayım dedim. iyi ki coilime bulaştırmamışım. bavarian cream ve cheesecake aromasından nefret eden biri olarak çok fazla bavarian cream kokusu aldım. az daha internet üzerinden sipariş veriyordum. bunun da önüne geçmiş olduk.
 • en şahane likit.
  gelen zamlar akabinde 60'lık şişesi 90 gayme olmuş malesef.