• bir playstation oyunu..
  • saglam hikayesi olan sayili ps oyunlarindandir.2'si de yapilmistir oyunun.fmv'leri harikadir. iki kere bitirdiginiz de hatundan guzel ve de ozel bir tesekkur alirsiniz.
  • resident evil'in zombi yerine dinazor bulunduran hali olarak tanımlamak çok da yanlış olmaz.
  • birincisi o kadar güzel olmasa da ikincisi gerçekten çok başarılı olan adventure oyunu. sonradan pc için olanını da yaptılar bunun.
  • pc için yapılan ikinci bölümü gerçekten de çok kötü olan oyun...özellikle grafikleri tam bir rezalet..binbir umutlarla kurduğum bilgisayarımda 20 dakika bile durmadı, hemen sildim.
    resident evil olayını yaratan ellerinden öpülesi capcom firmasına yakışmayan bir oyun olan dino crisis 2, şu aralar sağda solda 9.90 ytl ye satılıyor. siz uzak durun. ama bayramda 10 yaşındaki yeğeninizi tavlayabilirsiniz.
  • playstation zamanından, resident evil serisinden sonra oynadığım en mükemmel oyun serisidir. ikincisi biraz daha fazla arcade, aksiyon ağırlıklı olsa da her haliyle mükemmeldi. lakin resident evil serisi alıp başını gitti ve bu seri xbox'a çıkan üçüncü oyundan sonra hayatını tamamladı. resident evil serisinin şuan geldiği berbat haline bakarken hüzünleniyor. neydin ne oldun diye. bu seriye bir şans daha verilmeli, bir geri dönüş yapılmalı.

aslında serinin sona ermesi bir yandan güzel oldu. akıllarda efsane olarak kaldı. resident evil gibi suyu çıkmadı. gerçi dino crisis 3'ü oynamadım ne kadar iyidir, kötüdür bilmiyorum. bütün bunlara rağmen yine bir geri dönüş haberi duymak istiyor insan. en güzeli şu ilk oyunu tekrar oynamak.
  • zor olduğunu düşündüğüm için ilk oyunu hiç oynamadım. resident evil cılara göre resident evil ilk oyunu kadar zor bir oyunmuş. ben re2 ve re3 kolaylıkla bitirdim fakat re1 bana çok zor geldi, dino crisis de öyleyse gerek yok deyip attım kenara.
  • yarısına kadar geldim. mega man oyunlarından sonra bence capcom firmasının yapmış olduğu en zor oyundur. kesinlikle en zoru bu.
  • oynanış tarzı ve hikaye anlatımı ile resident evil serisiyle epey benzerlik taşıyan capcom oyunu.sonraki oyunlar ilkine göre daha aksiyona dayalı bir hal aldı.resident evil serisi iyisiyle kötüsüyle günümüze kadar gelmişken bu seri ne yazık ki 2000lerin ortasına doğru sona erdi.
  • ilk oyunu resident evil'in dinozorlusudur. ikincisi salt aksiyona çevrilmiştir. üçüncüsünde ise içinde dinozor bulunması haricinde öncekilerle benzerlik bulmak zordur.
hesabın var mı? giriş yap