• çukur'dan sonra takip ettiğim en güzel seri.
  • trt çocuk bir kaç haftadır yayınlamaya başladı bunu.

benim çocuk "parçala, ufala, taşı, kaldır. birleştir ... " şeklinde başlayan açılış müziğini şimdiden ezberlemiş. yeni nesilin denver*'ı olabilir.
  • animasyon kalitesi ve çocuklara aşılamaya çalıştığı arkadaşlık, birlikte çalışma gibi kavramlarla çocuklar için yeni güzel bir alternatif. diyaloglar ve seslendirme kadrosu da oldukça başarılı. tebrik ederiz trt.
  • zamanında "bu ne saçmalık" demiş olsam da, sanırım stokholm sendromu sebebiyle artık çok beğendiğim bir yapım olmuştur. ya da trt çocuktaki diğer her şeyi en az 15 kere izlediğim için en az izlenen şey bu olunca cazip hale geliyor. şaka şaka, cidden fena değilmiş, karakterler ve birbirleriyle olan ilişkileri çok hoş. ama en hoş olan şey müziği. cidden çok çok başarılı, açıp açıp dinleyesim var. dinliyorum da netekim.

edit : açılış şarkısının linkini de vereyim tam olsun.

https://youtu.be/aq8bexmy6se
  • trt cocuk’ta dil secenegi olmadigi icin orijinal dilinde izleyemedigimiz cizgi dizi.
    allah baska dert vermesin.
  • bundan daha saçma bir şey gördüysem o da teletubbies'tir herhalde. dinozor ve makine ne alaka arkadaş?
  • animasyon kalitesi ve theme song'u ile gönlümü çalan, trt çocukta saat 19:00 da yayınlanması ile "haberler mi dinozor makineler mi" sorunsalı yaratan sempatik çizgifilm.

yalnız sürekli başa sarıp sarıp aynı bölümler oynatılıyor -trt çocuktaki birçok çizgi filmde olduğu gibi-, bu biraz can sıkıcı oluyor. oysa orjinal dilinde "super charged dinotrux" isimli yeni bölümlerinin çoktandır yayınlanmış olduğunu görüyorum. umarım en kısa zamanda yayınlanmamış bölümler de türk izleyicisine ulaştırılır.
  • netflix'te de olan dinazor transformers robot inşaat aracı karışımı karakterlerden oluşan çizgi film.
  • süper bir çizgi film çocuklardan çok seviyom
hesabın var mı? giriş yap