şükela:  tümü | bugün
  • geçenlerde bornova sokağında fark ettiğim ama vaktim olmadığı için uğrayamadığım, öğrendiğim kadarıyla yeni açılmış bir bar. akşam yediye kadar 50lik tuborgu 7 liraya içebiliyormuşuz ne zamana kadar devam eder bilmiyorum ama gidip bütçe sıkıntısı olmadan gündüz çakırkeyfliğine ulaşmalık mekanlar listemin başında şu an. zaten liste de bu kadar. şu an uydurmuş olmamdan mütevellit olsa gerek.

    her neyse. 23 eylülde de açılış etkinliği gibi bir şey olacakmış. ortam güzel olursa ona da katılırım gibi ama öncesinde bi gidip gündüz halini görmek istiyorum. gidip deneyimleyince editlerim bu entryi de. şimdilik böyle kalsın.
  • bugün açılış partisine gideceğim, güzel gözüken metal bar.
  • 8-10 yıl öncesinin deep'inin tadını veren bar. müzikleri daha bile iyi hatta. dün epey kalabalık olan açılış etkinliğinde kulağıma çarpanlar max cavalera dönemi sepultura, ozzy osbourne, pantera, down vs idi. 2-3 yıldır çehresi değişmekte olan bornova sokağı'na yeni bir soluk getirmiş.

    dünkü açılışta ikram olarak verilen alkollü jöleler harikaydı bu arada, tarifini bilen yazsın pls.
  • öncelikle böyle bir mekan için gece gündüz çalışıp kafalar patlatıp maddi manevi emeği geçen gerçekten metal müziğin dinozorlarına selamlar ve teşekkürler. gelen tayfa muhteşem samimi ve gerçekten kendimizin "local pub"i yeni mekanımiz hayırlı olsun. fiyatlar super müzik super ambiyans şahane. ızmir deki yeni buluşma ve toplanma merkezimiz. mabet, meteor, dinozor..metalde kalın..saygılarımla.
  • tato'nun kabak tadı vermesinden sonra ilaç gibi gelen bardır. gel gör ki ertesi gün ankara'ya dönmek zorunda kaldım o ayrı konu. aralık'ta tekrar giderim lan ben buraya.