şükela:  tümü | bugün
 • bugün açılış partisine gideceğim, güzel gözüken metal bar.
 • 8-10 yıl öncesinin deep'inin tadını veren bar. müzikleri daha bile iyi hatta. dün epey kalabalık olan açılış etkinliğinde kulağıma çarpanlar max cavalera dönemi sepultura, ozzy osbourne, pantera, down vs idi. 2-3 yıldır çehresi değişmekte olan bornova sokağı'na yeni bir soluk getirmiş.

  dünkü açılışta ikram olarak verilen alkollü jöleler harikaydı bu arada, tarifini bilen yazsın pls.
 • öncelikle böyle bir mekan için gece gündüz çalışıp kafalar patlatıp maddi manevi emeği geçen gerçekten metal müziğin dinozorlarına selamlar ve teşekkürler. gelen tayfa muhteşem samimi ve gerçekten kendimizin "local pub"i yeni mekanımiz hayırlı olsun. fiyatlar super müzik super ambiyans şahane. ızmir deki yeni buluşma ve toplanma merkezimiz. mabet, meteor, dinozor..metalde kalın..saygılarımla.
 • tato'nun kabak tadı vermesinden sonra ilaç gibi gelen bardır. gel gör ki ertesi gün ankara'ya dönmek zorunda kaldım o ayrı konu. aralık'ta tekrar giderim lan ben buraya.
 • 23 eylülde görkemli bir açılış yaptılar. açılışa katılan kitle düşünüldüğünde izmir’de önemli bir boşluğu dolduracak gibi gözüküyor. alternatif yaşam biçimlerinin buluşma noktası olmaya adaylar. konsept olarak bir metal bar tanımlaması yapmak çok doğru değil , zamanla tüm alternatif yaşam biçimlerine hitap edeceklerini düşünüyorum. müziklerde bu şekilde şekillenmeye başlayacaktır. işletmenin sahiplerinin uzmanlık alanı metal müzikmiş

  açılışta uyguladıkları fiyat politikasını saat 19:00 önce happy hour olarak sürdüreceklermiş ama ayda bir kez yapılacak dinozor partileri ile de sürdürmeleri çok güzel olurdu. bornova sokağı dolar taşardı. şaka bir yana fiyatlar bizim bakkaldan daha ucuz , gerisini siz düşünün. pek sürdürülebilir değil ama yapabileceklerinin en iyisini yapmaya çalışacaklarından eminim.

  bundan sonrası için mekana sahip çıkmak gerekiyor. her şeyin endüstrileştiği günümüz koşullarında (buna eğlence sektörüde dahil) böyle mekanlara sahip çıkılmazsa nefes alma alanlarımızın zamanla kaybolacağını unutmayalım. bornova sokağıda alsancağın diğer sokakları gibi endüstriyelleşinceye kadar dinozorun ve bornova sokağının keyfine varmaya çalışalım.
 • facebook sayfası şurada olan izmir'den bir rock bar: https://www.facebook.com/…zor-bar-1307921565904202/
 • izmir'de metalciyim diyecek herkesin uğramsı gereken ve mükemmel ötesi insanları barındıran, istanbul'un 90'lı yıllarının caravanını hatırlatan süper ötesi insanların işlettiği izmir alsancaktaki mükemmel ötesi metal bar.
 • bugün öylesine uğradığımda 1. senesini doldurduğunu öğrendiğim mükemmel ötesi metal bar.