şükela:  tümü | bugün
 • geçenlerde bornova sokağında fark ettiğim ama vaktim olmadığı için uğrayamadığım, öğrendiğim kadarıyla yeni açılmış bir bar. akşam yediye kadar 50lik tuborgu 7 liraya içebiliyormuşuz ne zamana kadar devam eder bilmiyorum ama gidip bütçe sıkıntısı olmadan gündüz çakırkeyfliğine ulaşmalık mekanlar listemin başında şu an. zaten liste de bu kadar. şu an uydurmuş olmamdan mütevellit olsa gerek.

  her neyse. 23 eylülde de açılış etkinliği gibi bir şey olacakmış. ortam güzel olursa ona da katılırım gibi ama öncesinde bi gidip gündüz halini görmek istiyorum. gidip deneyimleyince editlerim bu entryi de. şimdilik böyle kalsın.
 • bugün açılış partisine gideceğim, güzel gözüken metal bar.
 • 8-10 yıl öncesinin deep'inin tadını veren bar. müzikleri daha bile iyi hatta. dün epey kalabalık olan açılış etkinliğinde kulağıma çarpanlar max cavalera dönemi sepultura, ozzy osbourne, pantera, down vs idi. 2-3 yıldır çehresi değişmekte olan bornova sokağı'na yeni bir soluk getirmiş.

  dünkü açılışta ikram olarak verilen alkollü jöleler harikaydı bu arada, tarifini bilen yazsın pls.
 • öncelikle böyle bir mekan için gece gündüz çalışıp kafalar patlatıp maddi manevi emeği geçen gerçekten metal müziğin dinozorlarına selamlar ve teşekkürler. gelen tayfa muhteşem samimi ve gerçekten kendimizin "local pub"i yeni mekanımiz hayırlı olsun. fiyatlar super müzik super ambiyans şahane. ızmir deki yeni buluşma ve toplanma merkezimiz. mabet, meteor, dinozor..metalde kalın..saygılarımla.
 • 23 eylülde görkemli bir açılış yaptılar. açılışa katılan kitle düşünüldüğünde izmir’de önemli bir boşluğu dolduracak gibi gözüküyor. alternatif yaşam biçimlerinin buluşma noktası olmaya adaylar. konsept olarak bir metal bar tanımlaması yapmak çok doğru değil , zamanla tüm alternatif yaşam biçimlerine hitap edeceklerini düşünüyorum. müziklerde bu şekilde şekillenmeye başlayacaktır. işletmenin sahiplerinin uzmanlık alanı metal müzikmiş

  açılışta uyguladıkları fiyat politikasını saat 19:00 önce happy hour olarak sürdüreceklermiş ama ayda bir kez yapılacak dinozor partileri ile de sürdürmeleri çok güzel olurdu. bornova sokağı dolar taşardı. şaka bir yana fiyatlar bizim bakkaldan daha ucuz , gerisini siz düşünün. pek sürdürülebilir değil ama yapabileceklerinin en iyisini yapmaya çalışacaklarından eminim.

  bundan sonrası için mekana sahip çıkmak gerekiyor. her şeyin endüstrileştiği günümüz koşullarında (buna eğlence sektörüde dahil) böyle mekanlara sahip çıkılmazsa nefes alma alanlarımızın zamanla kaybolacağını unutmayalım. bornova sokağıda alsancağın diğer sokakları gibi endüstriyelleşinceye kadar dinozorun ve bornova sokağının keyfine varmaya çalışalım.
 • facebook sayfası şurada olan izmir'den bir rock bar: https://www.facebook.com/…zor-bar-1307921565904202/