şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ara formlar nerede kardesim)

dinozorlar var zannediyordum. girdi uzerine bir anda farkina vardim. aslinda yoklarmis.

ne guzel sey, hicbir sey bilmeden sadece aklin basinda oldugu icin rahatlikla farkina variyorsun.
  • ulu, bağışlayıcı ve az biraz üçkağıtçı tanrımız uçan spagetti canavarının da hemfikir olduğu gerçeklik.
  • ulan ben dindar bir insan olarak yeminle sizlerden utanmaya başladım. sizin gibi cahillerle aynı okullarda eğitim görmüş biri olarak, bu ülkeye yazık vallahi diyorum.
  • gramer, noktalama işaretleri ve anlatım oldukça yerinde.
    cahil değil bu, troll.
  • dinazorun yumurtası yok mu? var. yumurtaya can veren kim? yüce rabbim. ya mübarek sen dinazora yok diyerek neyi inkar ettiginin farkında mısın?
  • ayan beyan ortada olan gerçektir. ulan akıl var mantık var yağan yağmurdan allah diye bağıran aslana bir sürü kanıtı olan tanrıya inanmazlar. çok afedersin bizi bulunan birkaç parça kemikten başka kanıt olmayan dinozora inandırmaya çalışırlar. bunlara laf anlatamazsın.
  • düpedüz açık ve seçik olan gerçektir. mantık var bir kere.

allah'tan mantıklıyım. bizonların, kutup ayılarının, kanguruların, zürafaların, fillerin, aslanların, kaplanların, sırtlanların, zebraların, envai çeşit farenin, yeryüzündeki 8,7 milyon canlı türünden, 1,2 milyon karada yaşayan hayvanların tamamının bir geminin içine birer çift olarak nuh peygamberimiz ve eşi tarafından toplanması kadar mantıklı bir şey var mı?

zaten nuh peygamberimizden gelme olduğumuz için hepimiz, ortada arap, yahudi, türk, kürt, ingiliz, amerikan diye bir şey de yok; hepimiz eşiti... dur lan olmadı o, mantığım sikti beni.

zaten dinazorları da melih gökçek başkan yarattı.