şükela:  tümü | bugün
  • aklı başında olan her bireyin rahatlıkla farkına varabileceği hakikat.

literatürdeki dinozor muhabbetlerine bakıldığında tamamına yakınının ateist ve evrimci tayfa tarafından ortaya atıldığını görebiliriz. bu öylesine kurnazca bir plan ki bir taşla iki kuş vurulmuş oluyor. hem dinozorların sürüngen ve tavukların ataları olduğu iddia edilip evrim teorisine göz kırpılıyor hem de dinozorların bir meteor sonucu ortadan kalktığı söylenerek uzayda her şeyin tesadüfler sonucu ilerlediği vurgulanıyor. zaten dinozorların yaşadığını iddia eden gruptan ne beklenir ki? utanmasalar ejderha gibi masal kahramanlarına da gerçekte yaşamıştır diyecekler. trajikomik.

edit: laboratuvar ortamında üretilmiş zavallı hayvanların iskeletlerini dinozor fosili diye yutturmak tam da bu tayfaya yakışan bir davranış biçimi. yazıklar olsun.
  • (bkz: ara formlar nerede kardesim)

dinozorlar var zannediyordum. girdi uzerine bir anda farkina vardim. aslinda yoklarmis.

ne guzel sey, hicbir sey bilmeden sadece aklin basinda oldugu icin rahatlikla farkina variyorsun.
  • ulu, bağışlayıcı ve az biraz üçkağıtçı tanrımız uçan spagetti canavarının da hemfikir olduğu gerçeklik.
  • dokuz metrelik insanların yaşadığına inanan insanlarla aynı zihniyeti taşıyan birinin hezeyanı.
  • ulan ben dindar bir insan olarak yeminle sizlerden utanmaya başladım. sizin gibi cahillerle aynı okullarda eğitim görmüş biri olarak, bu ülkeye yazık vallahi diyorum.
  • gramer, noktalama işaretleri ve anlatım oldukça yerinde.
    cahil değil bu, troll.
  • dinazorun yumurtası yok mu? var. yumurtaya can veren kim? yüce rabbim. ya mübarek sen dinazora yok diyerek neyi inkar ettiginin farkında mısın?
  • ayan beyan ortada olan gerçektir. ulan akıl var mantık var yağan yağmurdan allah diye bağıran aslana bir sürü kanıtı olan tanrıya inanmazlar. çok afedersin bizi bulunan birkaç parça kemikten başka kanıt olmayan dinozora inandırmaya çalışırlar. bunlara laf anlatamazsın.