• grafikler salih memecan ve ekibi, muzik max/bronx, code ise iki is gunu icerisinde tarafimdan yazilmis igrenc tv oyunudur. iyi para kazandirmistir o ayri.

edit: yukarida biraz yanlis anlasilmis sanirim. ben ozelestri yapmistim. yoksa oyunu sevenlere, emegi gecenlere bi saygisizlik degildi amacim. tum programcilik hayatimda yaptigim en duzensiz, en karmasik ve en bastan savma kod odur. yoksa herkes cok sevmis, isi gormus, para kazandirmis olabilir. degindigim nokta isin teknik yaniydi.
  • çiçek dillligil'in sürekli olarak "şuna bas buna bas" diye kopya verdiği program. canlı yayında yalancılıkla tanıştırmıştır bizi:

çiçek dilligil: sekiz, sekiz,sekiz,....
    çocuk sekize basar ve ölür.
    ç.d.: neğ yazııık ki düüüştüük, dokuza basacaktık orda.
    çocuk: ?!?!?!?
  • 11 yasindayken katildigim program, acaip kasilarak girmistim olaya video oyunlariyla yakin oldugum icin, ama ne oldugunu anlayamadan butun haklar gitti. kafakoparanus tukirikus, ezegecerus gibi dusmanlar tarafindan. sonra igrenc flash'siz bir fotograf makinesi yollamislardi hediye olarak, ayni gun bozulmustu.
  • çocukken psikolojimi etkilemiş olan şey. bir otobüs yolculuğu boyunca dergisini okumuştum. ezergeçerus geldius gittius derken dergiyi bitirip kafamı kaldırdığımda buderus yazısını gördüm bir tabelada, sonra bir otobüsün logosunu: ikarus, sonra da şehirlerarası bir otobüs firması: ulus. gerçek hayata dönmem birkaç saniye sürdü. 20 yıl önceki bu olayı şimdi hatırlamam da ürpertici oldu tabi.
  • on beş senelik takıntım. yarışmanın adresi: dinozorus medya plaza basın ekspres yolu 34540 güneşli/istanbul. (bkz: gereksiz bilgiler) bir türlü unutamadığım, yerine getirilmesi gereken bir görev gibi sık sık tekerlediğim adres...
  • hugo'ya alternatif olmasi icin atv tarafindan yazdirtilmi$ zannedersem amiga uzerinde cali$an oyun. tamamen turk yapimidir. (bkz: bronx)
  • aradan yillar gecmesine ragmen, her ne zaman onemli bir isi bitirsem kendi kendime "bu is bu kadarus" dememe sebep olan oyun. ulan essek kadar adam olduk, boyle sacma birseyi soylemeye devam ediyorum. yeter artik, unutmak istiyorum!
  • bir yerleren eski bölümleri bulunup izlenmesi gereken bi programdır. zira çiçek dilligil denilen bayan o zamanlarda aşırı güzeldir.. ya da ben çocuktum güzel geliyodu bana, o kısmından çok emin değilim.. o program bittikten sonra kadına bir haller oldu, artık dinazorlardan mı öğrendi yemek yeme adabını bilmiyorum. tövbe estağfurullah böyle bi garip oldu.
  • pisagorun kaykayiyla atesikus, tukurukus, ezergecerus ve kafakoparanusla karsilatigi ve sonunda sevgilisini kurtardigi jurassic parkla çikan dinazor furyasi ürünü, hugoya alternatif, tv de telefonla oynanan video oyunlarindan biri. sanirim cizeri de salih memecandi.
  • oyunun başkahramanı pisagor isimli bir dik saçlı çocuktu.
hesabın var mı? giriş yap