• #devletnamazkilsin
    #devletoructutsun
    #devlethaccagitsin
  • bu kadar sığırın yaşadığı bir memleketten çok şey beklememek lazım.

ulan devletin bir kurum olduğunu öğrenemediler bi türlü. sen bu adama ne bilimi öğreceksin ne ilimi öğreteceksin? ne evrimi ne görecesi, ne izafiyeti?

üstteki entry'e katılıyorum. devlet namaz kılsın. hatta hacca da gitsin. dönüşte de bana bi kısa winston getirsin.
  • bu insanlarla devletleri ayırmak lâzım. kendileri afganistanlarını kursun, biz de avrupa yolunda ilerleyelim.
  • bu insanlar gerçekten nerede evet nerede hayır diyeceklerini bilmiyorlar ama hala bunların eline evet kaşesini veriyoruz.

#dinsizdevleteevet olmasi gereken hashtagdir ve bundan önce destek verilmesi gereken bir ton sey vardır:
    #terorubitirecekyonetim
    #ekonomiyiduzeltecekyatirim
    #dahaiyiegitimistiyoruz
    #...
  • çok yerinde bir hashtagdir. katili- sapığı, hırsızı-dolandırıcısı, teröristi-cihatcısı, meczubu-yobazı ve din istismarcısı hep bu dinsizlerden çıkıyor(!) bu bakımdan devletin de dini olmalı(!) hatta devlet dininin ortodoksu olmalı. vatandaşını böyle dinin kurallarına uyması için zorlamalı(!) cendereye sokmalı(!) laik devletin de gereği budur zaten değil mi?
  • dinli devlet isteyenlerin açtığı hashtag.
    dinli olsun bizim olsun.
    tecavüz de serbest olsun. hatta çok beğendiğimiz birine tecavüz edip evlenelim.
    yaşasın dinli devlet.
    dinli devlet isteyen palasını kaldırsın.
  • dinli olup bize kaymalarındansa dinsiz olup kaymalarını yeğlerim.
  • bu ülkeden bi numara olmayacağını bir kez daha gördüğümüz hashtag.

hasta bu herifler. hasta hasta. ülkenin geneli hasta.

durduk yere insanın aklına "ulan dur bu devlet niye dinsiz hadi protesto ediyim" veya "ulan dur insanlara söyliyim de azsınlar, devlet dinsiz, ortalığı velveleye verin"

"yav bugün napsak, çocuklara tecavüzü tartışmaya ne dersiniz beyler yav" falan gibi
    hastalıklı, akıldan mantıktan uzak, hepsini geçtim yani tamamen alakasız konular nasıl oluyor da durduk yere bir beyinde canlanabiliyor bunu anlamak benim için imkansız.

işin siyasi, dini boyutunu falan geçtim, düşünsenize evde eşinizle oturup televizyon izlerken bir anda kadının ayağa kalkıp size baka baka "afrikada madencilik sömürüsüne hayır" diye slogan atmaya başladığını.
    heh aynı alakasızlık olarak görüyorum bütün bu, flört karşıtı, çocuk istismarı yanlısı veya bu dinsizdevletehayır gibi işgüzarlıkları.

allah akıl fikir versin.
    #beyinsiztürkleristemiyoruz
  • katıldığım en süper heşteg. dinsiz devlet mi olur lan. he he çomarım, yobazım. malovski seni.
  • fetöcü trollerin işidir, yoksam ak gençlik böyle yobaz değildir. mümkün değil yani.*
hesabın var mı? giriş yap