şükela:  tümü | bugün
  • cennetteki huri miktarı sınırsız değilse, işime gelir !
  • en fazla 3 nesil sonra bütün dinler yok olacaktır. o günün insanları geriye bakarak, ''bu sikim sonik insanlar da ne malmış'' diyecekler.
  • yalnız şöyle bir durum oluyor. dinsizlik için bir miktar bir uyanış, akıllanma ve eğitim seviyesinde yükselme gerekiyor. eğitim seviyesi yükselince de insanların doğurduğu çocuk sayısı azalıyor hatta sıfırlanıyor. dolayısıyla en eğitimli ve genelde de dinsiz insanlar çocuk yapmadığı için meydan hep o bildiğimiz 3 çocuk, 3 de yetmez 5 çocuk, beş de yetmez 10 çocuk diyen tiplere kalıyor.

binlerce yıldır bu döngü devam ediyorsa demek ki hepimiz geçmiş yüzyılların akp'lilerinin çocuklarıyız. biraz uyanacak olduğunuz anda soyunuz kuruyor ne yazık ki.

sanırım işin ilacı dünyada, en azından ülke içinde doğum seviyesinin tutarlı bir şekilde seyretmesi ama onun için de fikren bölünmemiş bir ülke ve tutarlı bir eğitim sistemi gerekiyor.

biz atatürkçüleri de bu arada öpün başınıza koyun, hem eğitimliydik hem allaha inanırdık. sayenizde o da bitti. öyle kutuplaştırıldı ki insanlar artık eğitimliden de eğitimsizden de ateist çıkıyor. geçmiş olsun cınım.

not: deistspor.
  • cok degil 100 yil sonra gerceklesmesini bekliyorum
  • olmayacak olan sondur. tabi dünyayı robotlar ele geçirirse o zaman iş değişir tabi.
  • siktirin lan deliler. asıl ölümden kaçış yok. islam dininin hakkaten gerçek olduğunu anlarsınız o zaman.
  • ''siktirin lan deliler. asıl ölümden kaçış yok. islam dininin hakkaten gerçek olduğunu anlarsınız o zaman'' demiş gerizekalının biri. tabii islamiyetten yüz binlerce yıl önce ölüm yoktu :)
  • dinsizlik dediğiniz şey sadece ilahi olan ise evet belki son olabilir. ama benim gördüğüm daha çok dinin çıkıyor olması. sizler hepiniz birer din sahibisiniz ve farkında değilsiniz.