şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: dior addict)
 • christian dior un 2003 yilinda yapmis oldugu imaj yenileme olayindan sonra aldigi yeni isim. ulkemizde daha cok kozmetik alaninda taninsa da cantasi ve ilginc kiyafetleri ile fransa nin ve dünyanin onde gelen markasidir. m onep estetik ve guzellik merkezi icerisinde cilt bakimi ve kozmetik urunu satisi yapmaktadirlar.
 • elwe singollo'nun oğludur bu zat, earendil'in karısı elwing'in babasıdır...babası gibi o da nauglamir'in gazabına uğrayarak feanor oğullarınca katledilmiştir. ondan sonra doriath'ın kalan halkı güneye kaçarak sığınmışlardır.
 • elwe singollo'nun, yani nam-ı diğer elu thingolün oğlu değil torunudur kendisi. beren ile luthien'in aşkının meyvesidir. aytek de çıkabilirdi tabi bu birleşmeden, ne büyük talih ki dior doğdu. aynı zamanda elwing'in babasıdır ve bu sebeple hikayenin en kilit karakterlerindendir. silmaril'e dokunduğu ve alıkoyduğu için feanor oğulları tarafından menegroth'ta katledilmiştir.
 • lakabı eluchil'dir. yani elu thingol'ün varisi.
 • meşhur bir şarkısı vardır "gitmek mi zor, christian dior" diye.

  edit: kötülenmiş. o zaman öbür şarkısını hatırlatmamak olmaz "al gönlümü dior dior sürükle".
 • siyah göz kaleminin rengi çok koyu değildir. buğulu göz makyajı için idealdir.
 • capture totale serisinin dreamskin yaşlanma karşıtı bakım kremi, son dönemdeki popüler ismiyle "global bakım" yapıyor. içeriğinde longoza ve opilia çiçeklerinden önemli bir kompleks içermekte olan ürünün gündüz kullanılması öneriliyor. global bakım yapması amacından yola çıkarak; sadece sıkılık kaybı ve kırışıklık değil, aynı zamanda gözenekler, koyu lekeler, matlaşma sorunlarını hedef alarak, ten rengini düzenlediği de iddia ediliyor.
  benim bu ürün hakkındaki gözlemine gelirsek; yaşım itibariyle çizgi kırışıklık problemi yaşamıyorum. cildimde hoşnutsuz olduğum gözenek problemine ise faydası olduğunu söyleyemeyeceğim. ürünün vaad ettiği özellikler bir yana, gözenek küçültebilmek amacıyla ürün tasarlamak bir yana. işe yaradığı kısım ise; cilde hoş bir dokunuş, dişsal olarak ten renginde bir parlaklık sağlıyor. içindeki işiği yansıtan pigmentlerin başarısı sanırım.. 350 tl yi bu ürüne vermek yerine, cilt endişenizi daha net olarak belirleyip ilgili ürüne yönelmek daha iyi sonuç verebilir bence...
 • 2016 cruise koleksiyonunu geçtiğimiz pazartesi independent gazetesinin "a retro-futuristic folly built" diye tarif ettiği değişik bir mekanda tanıtan modaevi. tasarım antti lovage isimli macar bir mimara aitmiş. kıyafetler, şov falan etkileyici tabii ama defilenin yapıldığı yer neden uzay gemisine benziyor diye düşünüyordum yalnız değilmişim.
hesabın var mı? giriş yap