şükela:  tümü | bugün
 • gece kullanıma uygun bir parfüm. edp versiyonunu fazla sıkarsanız biraz bayıcı olabiliyor fakat doğru oranda maksimum haz sağlayacağınız parfümlerden.
 • edp olması sebebi ile birçok erkek parfümünden ayrılan müthiş iksir.

  yarı niş parfümler kategorisindedir ve insanların hava atıp anlattığı bir çok parfümle kıyas kabul etmeyecek derecede doğal ve sentetiklikten uzak bir kokusu vardır.

  her parfümün tartışıldığı gibi "lan olm kadınlar beğenir mi beğenmez mi, kızla almak lazım bunu" dense de ben kullanıyorum ve anormal beğeniyorum.
 • aşık olunası erkek parfümü. kendinize, abinize, kardeşinize, sevgilinize, babanıza, oğlunuza alın da yaygınlaşsın. beyoğlu'na rebul lavanta kolonyası sıkılacağına bundan sıkılsın. evinize alın bir köşede dursun, arada koklarsınız. ev arkadaşınıza empoze edin, eviniz güzel güzel koksun bütün gün.
  şaka bi yana gerçekten çok güzel etkiler bırakan, çok kaliteli bir koku. biraz yaşlı adam kokusu, biraz çok erkeksi. ama erkeksiliği rahatsız edici bir erkeksilik değil, hani başarısız erkek parfümlerindeki o burun yakıcı erkeksilikle alakası yok yani. hem erkeksi hem de "nazik" diyeceğim, bir tuhaf kaçacak* ama öyle işte. ve bu yanıyla kadınların da kullanabileceğini düşündüğüm bir parfüm, biraz tarz meselesi tabi, yani erkek parfümü kullanmak her kadının seveceği bir şey değil haliyle.
  filmlerde ya da parfüm reklamlarında filan gördüğümüz o işe giden çok şık erkek vardır ya, hani gömleğini giyer, kol düğmesini filan takar, üstüne cuk oturan bi takım elbisesi filan vardır şudur budur. işte hani o adam sonra (görüntü yavaşlıyor tabi bu sahnede) sihirli bir dokunuş edasıyla parfüm sıkar. işte orda sıktığı parfüm budur benim için.
 • kokladığım an erkek parfümleri listemde zirveye oturan şaheser. kadınsı olduğu düşünülen vanilya ve çikolata kokularını odunsu zemine muhteşem bir şekilde yerleştirmiş. mest oldum. kullanın kullandırın önerilerini destekliyorum.
 • ne desem nasıl bir cümle kursam da bu muazzam kokuyu anlatsam ama yok guzel kalıcı muhteşem gibi sıfatlar beni tatmin etmedi anlatmak için. ha sunu diyebilirim ki bir parfüm olacaksa erkekler için o dior homme intense olmalıdır gerisi teferruattır.
 • yillar sonra nihayet "parfümümü buldum" dememi saglayan edp. "en iyi parfüm" diye birseyin oldugunu düsünmüyorum ama bana bu kadar uyan, kendimi bu kadar daha iyi hissetmemi saglayan bir koku kullanmadim bugüne kadar.
 • eşimin musallat olduğu parfümdür. haftada 1-2 kullanayım bari diye rica etmiştir bana, ben ona şaşkınlıkla bakarken.

  boyner'de ilk denediğimde satış temsilcisi kadının "bayanlar bu kokudan gelip alıyorlar" demesi yalan değilmiş.

  edp olmasının hakkını vererek oldukça kalıcı ve özellik olarak da farkedilirliği yüksek. bilhassa güne başlarken 2 fıs yeterli, sonrası biraz overpowering durumu; yıkarsınız ortalığı. gece çıkarken elinizi biraz daha korkak alıştırmayabilirsiniz.

  fiyat olarak da en uygun web üzerinde.

  aldığım versiyon reformule edilmiş hali ve beni oldukça memnun etti, eskisi nasıl ama merak içindeyim.

  dolce&gabbana pour homme reformulasyon kurbanıdır örneğin.
 • koku ilk sıkıldığında, az evvel kalitesiz ruj kullanan bir kadınla sevişip geldim imasında bir ruj kokusu musallat olur.

  zira içinde ruj kırıntıları varmış bu parfümün...ancak 10, 20 derken 30 dakika sonra öyle güzel oturur ki bu koku; geri dönüp alırsınız.

  iki gün sonra kokuyu sıkan kişinin geçtiği heryerde dolaşır bu parfüm. kalıcıdır, evet.

  olmuştur.
 • kendisine zaman tanınması gereken nadide güzellikte parfümlerden. öyle ilk sıkışta limon kolonyası koklar gibi içinize çekerseniz nefret etmeniz olası. gerçi her tene gitmeyeceği kesin bir parfüm. edt değil parfüm çünkü. genelde sürekli farklı parfüm kullanırım ama bu raftan eksilmeyecek gibi.
 • ağaç kabuğu ve ruj kokusunu çağrıştıran doğal bir kokuya sahip olan edp.
  kullandıktan sonra ilk 45 dakikaya aldanmayın. ikinci 45 dakikada ortaya çıkıyor güzelliği. asıl performansını ise üçüncü 45 dakikadan sonra gösteriyor ki kadın erkek demeden herkesi kendinden geçiren koku budur.

hesabın var mı? giriş yap