şükela:  tümü | bugün
 • edit3: ponzi'dir. üye olmakta sakınca yok para kaptırmayın: https://netbusinessrating.com/…view-24125-dioxencom
  edit2: 11.11.2017 itibari ile yeniden giriş yapabildim. bütün mine'larım vs de aynı şekilde duruyor. bir sistem sorunumu vardı giderildi yoksa başka bir şey mi bilmiyorum. ancak çalışmaya devam ediyor.
  edit: patlak bir sitedir. girmeyiniz. 21 günün sonunda artık login olamıyorum. para yatıran ve depositi olan varsa ve halen login olaibiyorsa depositlerini çeksinler.
  bir cloud mining platformu ya da iddia ediyor. diğerlerinden farkı üyeliğin ücretsiz olması ve başlangıca özel 10ghz'lik mining'in ücretsiz verilmesi. üye olduktan sonra, login olup çıkan ekranda hangi birimi mine etmek istiyorsanız onun barını sağa doğru çekiyorsunuz. withdraw yaptığımda editleyeceğim. incelemek ve üye olmak için refli link
 • ilk withdraw'umu yaptığım cloud mining sitesi. halen scam ya da değil diye iddia edemiyorum ancak benim 1043 doge'lik bittrex withdraw'um onaylandı. ss'ler aşağıdadır.
  bu çekme emri: (bkz: https://i.hizliresim.com/nokxy5.png)
  10 dk sonra pending oldu: (bkz: https://i.hizliresim.com/yzvwal.png)
  20 dk sonra yüklendi: (bkz: https://i.hizliresim.com/7yajyy.png)
  not: siteyle üye olmak dışında bir bağım yok. sadece üyeliğe 5ghz ücretsiz mining veren bir site. 2 ay sonra patlayadabilir patlayamayadabilir :).
  edit: cüzdandaki hareketi takip etmek isteyenler için: başındaki http'yi silin
 • sonuna kadar scam'dir, sakın paranızı kaptırmayın.
 • buradan bedava abone olabileceğiniz site. akmasa da damlar.
 • şu an için neredeyse hiçbir şey yapmadan 3 ayda 5 dolara karşılık gelen bir cryptopara kazanabileceğiniz ponzi scam sitesi. üyeliğe 10 gh/s, her referansa 5 gh/s veriyor, eğer site sağ kalır, siz de birkaç arkadaşınızı referansla üye yapabilirseniz istediğiniz crypto paraya sözde mining opsiyonunu seçip üç ay civarı sonra 5 dolarınızı cüzdanınıza aktarabilirsiniz. ama ponzi olduğu bariz belli olan bu siteye kesinlikle ödeme yapmayınız, zira sitenin ne zaman uçacağı belli olmadığı için daha çok kazanacağım derken elinizdekini de kaybedebilirsiniz.

  sitenin linki deyip kendi referanslı linkini veren insanlar bolca olsa da ben bunu belirtmeden yazmayacağım. benim referans linkimle üye olmak isterseniz aşağıdan siteye giriş yapabilirsiniz. banane senin para kazanmandan derseniz linkteki soru işaretinden sonraki kısmı dahil etmeden siteye ulaşabilirsiniz.

  link