şükela:  tümü | bugün soru sor
 • edit3: ponzi'dir. üye olmakta sakınca yok para kaptırmayın: https://netbusinessrating.com/…view-24125-dioxencom
  edit2: 11.11.2017 itibari ile yeniden giriş yapabildim. bütün mine'larım vs de aynı şekilde duruyor. bir sistem sorunumu vardı giderildi yoksa başka bir şey mi bilmiyorum. ancak çalışmaya devam ediyor.
  edit: patlak bir sitedir. girmeyiniz. 21 günün sonunda artık login olamıyorum. para yatıran ve depositi olan varsa ve halen login olaibiyorsa depositlerini çeksinler.
  bir cloud mining platformu ya da iddia ediyor. diğerlerinden farkı üyeliğin ücretsiz olması ve başlangıca özel 10ghz'lik mining'in ücretsiz verilmesi. üye olduktan sonra, login olup çıkan ekranda hangi birimi mine etmek istiyorsanız onun barını sağa doğru çekiyorsunuz. withdraw yaptığımda editleyeceğim. incelemek ve üye olmak için refli link
 • ilk withdraw'umu yaptığım cloud mining sitesi. halen scam ya da değil diye iddia edemiyorum ancak benim 1043 doge'lik bittrex withdraw'um onaylandı. ss'ler aşağıdadır.
  bu çekme emri: (bkz: https://i.hizliresim.com/nokxy5.png)
  10 dk sonra pending oldu: (bkz: https://i.hizliresim.com/yzvwal.png)
  20 dk sonra yüklendi: (bkz: https://i.hizliresim.com/7yajyy.png)
  not: siteyle üye olmak dışında bir bağım yok. sadece üyeliğe 5ghz ücretsiz mining veren bir site. 2 ay sonra patlayadabilir patlayamayadabilir :).
  edit: cüzdandaki hareketi takip etmek isteyenler için: başındaki http'yi silin
 • sonuna kadar scam'dir, sakın paranızı kaptırmayın.
 • buradan bedava abone olabileceğiniz site. akmasa da damlar.
 • ateşli şort giymiş uzakdoğuluyu andıran tasarımıyla dört kilometreden bakınca para kaptıranların parasını kapıp kaçayım mantığıyla hareket eden bir site olduğu aşikardır.

  burada ne vurursak kardır mantığıyla hareket edip zincirleme referans kampanyası başlatmak istiyorum.

  ben aşağıya referanslı linkimi yazacağım, benden sonra entry girecek olan arkadaş entrysinden tanımı, sözlüğünden formatı eksik etmeden kendi referanslı linkini girecek, ondan sonraki onun linkinden üye olup aynısını yapacak vesaire vesaire derken referanslar sayesinde herkes üç beş hash şeyi kazanacak, orada durup belki patlamadan üç beş bişeyi cüzdanına atacak, ateşli şortlu uzakdoğululardan ne koparırsak kardır. what a wonderful life.

  buyurun benimkisi: https://dioxen.com/?ref=tso2lo
 • gün itibariyle pılı ve pırtı ile birlikte sırra kadem basmıştır.

  parasını yatırana geçmiş, para çekebilene hayırlı olsun.
 • sitesi kurbağa olmuş mining dolandırıcıları