*

şükela:  tümü | bugün
  • adam badem bıyıkla ne işlere girişmiş. link

adam tv'lerde yorumcu olarak katılmış. türkiye sen ne güzel ülkesin.

edit: tv programı linki eklenmiştir.link2
  • iyi de bunca yıl bunu kimse nasıl farkedememiş :d hadi bizi de geçtim almanları ve amerikalıları da buna inandırmış :d
  • adamlar diplomasız cumhurbaşkanı oluyor, doktor olmuş çok mu?
  • diplomasiz reisi cumhurunu rol model almistir.
  • bu adam bu kadar başarılı ameliyat yaptıysa önü açılmalı bence.
    komik ama;
    adam bildiğin yapa yapa öğrenmiş.
    beyin bedava dedikleri bu olsa gerek.
  • diplomasız bir cumhurbaşkanın olduğu ülkede çok normal olan bir durum.
  • beyni herhangi bir gerekçeyle ameliyat için cerrahi müdahale ile açarsanız, gidermek istediğiniz sorunun yanında yeni bir sorunun ortaya çıkacağını bilirsiniz. (bkz: when the air hits your brain) diplomasız beyin cerrahlığı cinayetle eş tutulmalıyken, neler tartışıyoruz dedirtmiştir. yakalanan bu yaratığa türk yargısının hangi cezayı müstahak göreceği merak konusudur.
  • "...bu diploma olayını fazla uzattığınızı düşünmüyor musunuz sayın ince?
    açıkcası bu konudaki ısrarınızı garipsiyorum. biraz halka tepeden bakmak gibi geliyor bana. bunca yıldır %50 oy almış ve cumhurbaşkanı olmuş bir insanın diplomasına bu kadar takılmanızı anlayamıyorum..."

-nagehan alçı-

https://www.youtube.com/…9gug&ab_channel=günceladam

gerçi ben adama hayran kaldım. şimdi bu kadar konferans falan verebilmesi için yüzeysel de olsa konuya hakim olması gerek. dolandırıcının bile okumuşu güzel. yılmaz güneyin de yıllar önce dediği gibi "olacaksa da okumuş orospu olsun"

https://www.youtube.com/…mmnxii&ab_channel=adilekin

tanım: sahte diplomasıyla defalarca tv ye çıkmış, 10.000 in üzerinde başarılı ameliyat gerçekleştirmiş nagehan alçı vb. ziihniyetlilere göre diploma sormanın gereksiz olduğu beyin cerrahıdır.
  • beyin ameliyatı youtube'dan bakılarak yapılabilecek birşey değildir. geçin diplomasızlığı, diğer bir cerrahi ihtisası olduğunu düşünelim buna rağmen bir beyin ameliyatını bu işin özel eğitimini almadan yapamaz. derin bir anatomi bilgisi gerekir. üst düzey bir teknık eğitim lazımdır.
    yıllar önce yeni asistan olmuş bir arkadaşımız özenmiş ve kafatası derisinden basit bir lipom (yağ bezesi) çıkarmaya kalkmış. ben de odamda baş asistan nöbeti tutuyorum. apar topar çağırdılar. gördüğüm hastanın neredeyse kan kaybından ölmek üzere olduğuydu. bırakın kafatasını kafa derisini açmak bile özel bilgi gerektirir.
    a9 tv'de karşısında gerçek bir beyin cerrahı varken (oktar babuna), bol keseden sallayan ve yakalanmayan kişidir ayrıca kendisi.
    mali şubenin takibi ile yakalanmış.
    tanım: bir gazete haberi