• içinde nasıl bir bok varsa 3 saat önce öksürük, balgam ve astımdan gebermek üzere olan beni pambık gibin yumuşacık yapmış iğne. allah mucidi gavursa müslüman etsin. amin.
  • iğnesi hiç can yakmıyor.
  • bir kortikosteroid, ampul formunda, üç hafta boyunca etkili oluyor. her steroidde olduğu gibi yan etkileri çok, ama nadiren kullanıldığında katlanılır ölçüde oluyorlar ve nazal polipler, vazomotor rinit, alerjik rinit, alerjik astım vs.den muzdarip insanların yaşam kalitesini birkaç haftalığına şöyle bir seksen bin kat arttırıp tekrar rahatça soluk ve koku almak nasıl bir şeymiş, hatırlamalarına yardımcı olabiliyor.
  • yan etkisini bilahare gördükçe yazarım. ancak vücudumda geçirdiği iki saat içinde, alerjik rinit ve kronik farenjit nedeniyle bir haftadır kütük gibi kapanmış sol kulağımı %50 oranında açmıştır... duyuyorum, duyuyorum, kendi sesimin yankısı hariç sesleri duyuyorum!!!
  • uygulandıktan sonraki sabah size mutluluk veren iğne. astımın yarattığı hırıltı, nefes darlığı sona erer, sonuca inanamazsınız. alerjiden mahvolmuş tüm yolları açıp pamuk gibi yapar. kortizon olduğu için çok ender kullanılır ama kriz anlarının yegâne çözümüdür.
  • her sene alerji mevsimimden önce olduğum ama bu sene kortizona hayır diye inat ettim. günlük alerji hapımla idare edeyim bu sene bari dedim. dün gece yüzüme tokat gibi çarpan tamamen kapalı ve artık silmekten yara olan burnum, birkaç saat boğazdan nefes aldıktan sonra iyice nefes tıkanıklığına yol açan allahın belası alerjim yüzünden sabah dayanamıyorum artık diye ağlayarak vücuduma enjekte ettim. öğlen alerjinin etkileri yarı yarıya azaldı. senden ne kadar nefret etmeye çalışsam da platonik aşığınım diprospan.
  • hayat kurtarır. 1,5 saatte ayağa kaldırdı. inanamadım. sonrasında ise sanki bütün o kaosu ben yaşamamışım gibi gözümde, boğazımda, burnumda; normal hayatıma geri döndüm ve devam ettim. maşallah.
  • piyasada ampul seklinde satista olan ignesini vurulduktan sonra, 1 saat icinde kisiyi yeniden dogmus gibi dirilten, bahar alerjisinin, gozde, agizda, burunda neden oldugu butun olumsuz etkileri yok eden ilac.
  • vücut rahatlatıcı kortizon iğne. allerjisi azıtana, sivilcesi geçmeyene, isilikten kaşınana, burun tıkanıklığından ölene, aklınıza gelebilecek benzer rahatsızlıkların kısa vadeli çözümü. tüm kortizonlar gibi fazlası zarardır.
  • bunu bulanın ve üretenin cennetin en güzel yerinde ağırlanması gerekir.
hesabın var mı? giriş yap