şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: sollamak için tampona yapışan yavşak) tarafından beğenilmez.
  • aferin onadır, tek elle telefondan instagrama mı girseydi yani.
  • afedersiniz sinyal de verir bunlar.
  • bu tipleri tebrik ederim. atarlı ergen değildir. araba kullanmayı da iyi biliyordur. yarış pilotu olan bir arkadaşım direksiyonu hep iki elle kullanıyordu ve tek elle kullananların da araç kullanma konusunda bilgisiz olduğunu söylüyordu. barzo gibi sol camı açıp altın künye takılı kolunuzu sarkıtacaksanız tek elle kullanın tabii.
  • diğer eliyle başka bir şey tutanlar tarafından beğenilmez.
  • hayata da iki elle tutunan kişidir.
  • bugün de araba kullanmayı bilmediğimizi öğrendik...
    sevgili trafik canavarı; tek elle direksiyon kontrolsüzlüktür. acil bir manevrada aracının kontrolden çıkması anlamına gelir.

trafikte en tehlikeli tip; araba kullanmayı en iyi kendisinin bildiğini düşünen tiptir. bu tiple genellikle direksiyonu tek elle tutar, telefonla konuşurken slalom yapar ve sollamak için aracın 5 cm dibine girip selektör çakar...

not: orta şeritten 90-100 ile giden, aracını tek seferede paralel parkeden,
  • her an lastiğin patlayabilme ihtimalini, yola aniden bir canlı çıkma ihtimalini göze alan erkektir. çok da doğru yapıyor.
    edit: çok fazla mesaj geldiğinden yazma ihtiyacı hissettim. çoğu zaman direksiyonu iki elimle tuttuğumdan ben direkt kendi üstüme alındım. tüm dişilerden özür dilerim. iyi bakın kendinize.
  • her türlü olumsuz koşula hazırlıklı sürücüdür, temkinlidir. daha 1 ay önce tek elle direksiyonu tutarken ve hızım 80-90 km arasındayken, asfaltta ciddi bir kot farkı olan yere denk geldim ve tek elle direksiyonu tuttuğum için aracın hakimiyetini kaybedip bariyerlere bindiriyordum az daha, zor kurtardım. iki elle tutuyor olsaydım, kot farkı olan yerde araç zıpladıktan sonra ufak bir sapmadan sonra aracı hemen toparlayabilirdim ama tek elle o kadar hızlı müdahele edemedim, yoldan çıkmak üzereydi araç.