şükela:  tümü | bugün
 • az sayıda ki elektronik parça satış sitelerinden birisi.

  http://www.direnc.net/main/default.asp
 • dün sabah* vermiş olduğum siparişi bugün* teslim ederek takdirimi kazanmış elektronik parça satış sitesi.
 • ismine kanıp politik bir iştahla ziyaret ederseniz sizi "şoke" edebilecek site.
 • diğer sitelere göre ürünleri daha ucuza satan sitedir efendim eyvallah da kargo seçeneği yok lan burada. aras kargoya talim ediyorsunuz. bir de kargonuzu teslim alırken ödeyeceğiniz ücret tamamen sürpriz. bak robotistan'dan alışveriş yaparken kargo seçeneği sunuyor yurtiçi mi aras mı diye. seçiyorum yurtiçini 7 lira kargo ücretini ekliyor direk, ödemeyi yapıp huzurla ayrılıyorum. fakat direnc.net yolluyor malzemeleri aras'la ve kapıya gelen kargocu ne derse onu ödüyorsun. fiyat da ne aras kargo'nun sitesinde yazıyor ne başka bir yerde. dediğim gibi tamamen sürpriz. ben en son 13.5 tl ödedim mesela küçücük kutu için. robotistan'dan alınca da istanbul'dan geliyor direnc.net'ten alınca da. böyle fark mı olur lan neredeyse iki katı. bi de bak aras'la yurtiçi'ne eş mesafede oturuyorum. yurtiçi sabah 10'da getirir kargomu hiç sekmedi şu ana kadar, ve herhangi bir ezilme felan olmaz kutuda. fakat aras'ın saat 1'den önce getirdiğini henüz göremedim. ayrıca içinde elektronik malzeme olan kutu da ezilmiş halde geldi. malzemelerden birindeki header yamulmuştu lan o kadar diyim.
 • geçen hafta çok kalemli bir sipariş geçtim sitelerinden. normal ulaştı. yalnız bir kalem ürün eksikti. telefon açtım eksikleri kargoladırlar. mng ile siparişler geldi. bu da bir artı benim için. elektronik malzemelerin de böyle internetten kolayca alınması çok güzel.

  bir sonraki siparişlerde ilk tercih edeceğim site.
  robotistan'ı da övüyorlar arkadaşlarım.
 • aradığım elektronik devre elemanlarının tamamını bulduğum için alışveriş ettiğim, kargoyu şubeden almak zorunda kaldığımda beni arayarak bilgilendirdikleri için takdirimi kazanmış ama bunu gönderdikleri iki sorunlu ürün hakkında yazdığım e-postaya hiçbir geri dönüş yapmayarak kaybetmiş elektronik malzeme sağlayıcı.

  "siparişimdeki pil ve adaptör hakkında

  merhaba,

  dün 8174842464143 nolu siparişimi sorunsuz bir şekilde yurtiçi kargo'nun melen şubesinden teslim aldim.

  yalnız gelen 3.6 v'lik pil 1 v değer veriyor yaptığım ölçümlere göre. gelen 5 v adaptör ise daha kare dalga üreticiyi tamamlamadan benden kaynaklanması çok düşük nedenlerle bozuldu. bu iki elemanı birbirinin yedeği olarak almıştım ama ikisi de aynı anda bozulunca ve benim şu an neredeyse hiç ekstradan işler için zamanım olmadığından e-kitap okuyucumun usb kablosunu keserek güç kaynağı olarak kullanmak zorunda kaldım.

  sadece bilginiz için.

  iyi günler."

  http://imgur.com/enejtjw
 • arduino starter kit'i orjinal (yani ingilizcek kitabi ve kutusu ile birlikte) bir tek burada buldum. siparisi verdim bakalim nasil olacak. ayrica sonra farkettim, adafruit'in de ayni zamanda distrobutorlerden biriymis.
 • her aradığım komponenti bulamasam da, fiyatlar doların artışı ile saniyeler içinde değişse de, mahrumiyet bölgesinde hobiden kopmama izin vermeyen sorunsuz alış veriş sitesi.
 • adresleri körler ülkesi*nin merkezinde olmasından dolayı sevilesi, her ne kadar internet üzerinden satış yapmalarına rağmen türk tipi ticaretin olmazsa olmaz yardımsever esnaf düsturuna sahip oluşundan dolayı daha da sevilesi, siparişinizin eksik veya yanlış olmasından dolayı hiç kıvırmadan hatanın kimde olduğuna bakmadan çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyerek müşteri sadakati sağlayan ve her türlü elektronik komponent malzeme için karaköyün dehliz niteliğindeki pasajlarıyla keşmekeş olmuş sokaklarını tüm gün boyunca arşınlamaktan beni kurtarmış bir internet sitesidir.

  dolaylı olarak akrabalık ilişkileri olduğunu öğrendiğim kardeş firma niteliğinde bir internet sayfası daha vardır*, bu internet sayfasının adreside körler ülkesinde olup tepe nautilus avm ye oldukça yakındır
 • el mahküm alışveriş yaptığım site. neden! çünkü dünyayı kurtaracağım da ondan.