• pankartta haram olan içkiyi destekleyip, başını örten zihniyet. neyle ne satın almaya çalışıyor. yazık.
  • haram olan içikiyi kullanmamalarına rağmen, içki içenleri destekleyen zihniyet. başkalarının yaşam tarzlarını desteklemekteler. helal olsun.
  • taksim için destek olan aynı desteği başörtüsü sorununda görecek olan insanlardır.bu millet bu şekilde aslında olmayan sorunlarını çözecektir,kimsenin ısmarlama çözümüne ihtiyacı yoktur.
  • desteklediği şeyin alkol olmadığı, özgürlük olduğu açık olan kardeşlerimizdir. allah kullarına günah ve sevap diye iki şık sunarken andavallar tek şıkta ısrar edecek kadar güçlü olduğunu sanıyorlar demek ki. gizli şirkçiler sizi.
  • canlarına kurban olduğum, akıllı kardeşlerimizdir.

karalamaya uğraşanlar gebersin. bu günlerde herkes el ele!
  • yüreğinize sağlık dedirtenlerdir.
  • okulumda daki aynı inançta ve görünümde yüce gönüllü aklı selim kardeşlerimi hatırlatan kardeşlerimiz.
  • haram olan içkiyi değil, sansüre ve yasağa karşı olan vatandaşlarını destekliyor da olabilir. ibneler yavşaklar ve orospu evlatları önce bi akıllı olsun.
  • onları okula almadıklarında inançsız olan ben de onlarla birlikte günlerce oturmuştum, yanlarında olmuştum.

biliyordum geleceklerini. onları konu dışına iter gibi helal olsun demek bile yersiz, zaten onların da meselesi bu. hep kardeşimiz olanlardır.
hesabın var mı? giriş yap