şükela:  tümü | bugün
 • bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş. * *
 • dil bilgisi hassasiyeti olan insanların %99'unun şov peşinde olduğunu düşünen, ve kendisi de belli ki o "şov"u yapmayan (bkz: yapicak) #65511890

  aynı zamanda, ingilizce öğrenmenin zor olduğunu düşünen, sebebini de extrem miktarda ingilizce kelime olmasına bağlayan #65512044

  bir yazar.

  doğru düzgün türkçe konuşamayıp, bir de buna dikkat etmeyi şov zannetiğinden başka bir dili öğrenemiyor olmasın?

  edit: şöyle bir baktım da en masumane entry'leri bu referansını verdiklerimmiş lan. eyvah eyvah.
 • #65726878 numarali entarisinde bin yillar boyunca yok edilmeye calisilmis, ateslerde yakilmis ve hala dunyanin bircok yerinde baski altinda yasayan, iskence goren, vinclerde sallandirilan escinsellerin ele inat gururla bayraklarini tasimasi ile tarihin hicbir doneminde cinsel kimliklerinden dolayi baski gormemis duzcinselleri karsilastiran yazar. bu karsilastirmanin bir benzerini de irkci beyazlar, siyahilerin black lives matter protestosu icin soylemisti. ayni bokun laciverti fikrimsiler.
 • bakire olmayan kadınla evlenecek olanlara tavsiyesinde şöyle diyen yazar: ''yine de son bir kere düsünün.

  karanlik bir bar kösesinde alkolden bilincini yitirmis halde cigeri bes para etmeyen dövmeli killi küpeli bir yavsagin bir züppenin hardal renkli dölünü kana kana ictikten sonra o vücuttan gercekten cocuk sahibi olmak isteyip istemediginizi düsünün...''
 • belli ki rezalet bir insan.

  önceden de yazdım nick altına, ve genelde insanlara takılmak huyum değil ama bu tipin yazdıkları o kadar cahilce, seksist ve genel olarak insaniyetten uzak ve miyop ki, okuyup tüylerimin diken diken olmasından haz alıyorum mazoşistçe. o kadar leş. bir insan gerçekten bu kadar çok yönlü şekilde yanlış ve kötü niyetli ve berbat düşünüyor olamaz ya. leşliğinde izlenmeye ve okunmaya değer bir incelik var.

  yani "kadın değil bayan" dediği noktada artık troll olduğundan şüphelenmeye başladım ama troll ya da değil. trollse de "karanlık bir bar köşesinde alkolden bilincini yitirmiş halde ciğeri beş para etmeyen dövmelli kıllı küpeli bir yavşağın bir züppenin hardal renkli dölünü kana kana içtikten sonra" cümlesini tahayyül edebiliyor. ööf be. hakkaten öf. bu fikirlerin tezahür ettiği bir beyine sahip olmak ne kadar berbat bir varoluş değil mi? troll ya da değil, gerçekten mi?

  az önce kadınlardan büyük dehalar çıkmaması başlığını gördüm, direkt bunun profiline gittim deney olarak. tabii ki şunu yazmış: #65772816

  bunu bir de iki kişi favorilerine eklemiş. tut ki bu troll. ki dediğim gibi o bile fark etmez. bir de bunları beğenen boş beyinli başkaları var. çok fena çok.

  eğer iyi biri olduğunuza dair şüpheleriniz, hayatta ne temsil ettiğinize dair soru işaretleriniz varsa açın bunun yazdığı üç beş entry'i okuyun, bir anda kendi varoluşunuza şükredeceksiniz.

  edit: ay canım benim, "burayı pisletmeyin" buyurmuş. senin sözlüğü ve seni okuyan herkesin hayal dünyasını kendi midesizliğinle kirletmeni ne yapacağız?

  edit2: "engelleyip geçmeyi" buyurmuş. sen içerik oluşturuyor musun? oluşturuyorsun. insanlar çeşitli çıkarım ve niyetlerle bunu okuyabilir mi? okuyabilir. neyi engelleyip neyi engellemeyeceğime ben karar veririm. sen bende tiksinti yaratıyorsun ve ben de manyağım, bu yüzden okuyorum belki. o benim problemim. yaz sen daha yaz. saç bütün içindeki zehri sözlüğün her yanına.

  edit3: aksjslalskakakdlaj tadı kaçmış, anca vücut geliştirmeye yazacakmış. giderayak "kaslıyım"ı sıkıştırıyor ahaha. yazdıklarına bakılırsa eşcinsel değil. ne oldu, insan muamelesi yapmaktan aciz olduğun bayanlara mesaj kaygısı neden? yazmamasına karşıyım. herkes istediğini yazmakta özgür. hardal mardal yazsın tabii. ben de bunları yazarım ama. hem yazsın ki bunun gibiler nasıl bir çarpık pencereden dünyayı algılıyor en detaylı haliyle görelim, tanıyalım. yazsın daha. ben de yazacağım.

  edit4: bunu özellikle badilere ekledim bakalım ne olacak diye. iki hafta susup, antin kuntin iki üç tane daha karikatürize edilmiş mizojinizm içeren leş entry yazıp tekrar yok oldu. vaka incelemesi olarak takip ediyorum. acıma, tiksinti, gülme arasında gelip giden hisler yaratıyor. niye yapıyorsun, işin mi yok, gidip testislerini ölç o kadar boş bir bakkalsan diyebilirsiniz. gerçekten ben de bilmiyorum. ama anlık denk gelip sinirlenmek yerine, tüm sürece tek seferde dışarıdan bakıp dalga geçmenin de ayrı bir hazzı var sanırım. niye bu troll de başka bir troll değil? buna denk geldim, başka bir sebebi yok. bir tane bir tanedir ama. nereden eksiltsen kâr.
 • tacizleri inkar eden bir çomar.
 • herşeye nefret kusan net bir sığırullah.

  şunu yazmış
  'her gün taharet muslugu kullanmayan avrupali götü yalayan eksici gitsin baksin bi avrupada sokakta it köpek geziyor muymus?'

  (#68069050)
 • kendisi gibi çirkin ruhlular yüzünden şu ülkede kadınlar için can ve ırz güvenliği yok. kadınlar insan mıdır seks oyuncağı mı, kaç tanesinin ne şekilde ırzına geçebilirim, cennette kaç tane tomurcuklu hurim olacak gibi sorularının ve kendisinin defolup en kısa yoldan arabistana gitmesini temenni ediyorum ki rahatça nefes alabilelim şu ülkede.
  (#68109311)
 • bir zamanlar kadın değil bayan şeklinde cinsiyet rollerini çok yanlış anlarken, şimdi de "evli kadınla sevişeceklere tavsiyeler" gibi başlıklarda, ilkokul seviyesi ironi yaparak ahlakı çok yanlış anlıyor.

  galiba yazar olarak teması bir şeyleri çok yanlış anlamak ve dilini arayan bir troll olmak.

  radikal yobazlıktan, bastırılmış ergene doğru bir kayma var. öyle midir bilmiyorum. bence ikisi de değil, sadece üretme becerisi yok ve içi leş olduğu için duygu yaratmaya çalıştığında anca bunları yaratabiliyor. elinden gelen ve/veya ihtiyaç duyduğu kötü duygu yaratmak yani. iki ihtimal de çok acıklı ayrı konu.

  düşünsenize mesela herkes gibi içerik üretmek istiyorsunuz, ama elinizde yazacak zerre malzeme yok. anca işte kadına, eşcinsellere, kendi minik algınla kavrayabildiğin kadar ahlaki ve cinsiyet eşitliği konularında bazı tutarsızlıklara sarıyorsun. açıp bunu araştırıp öğrenecek beyin mukavemeti de yok. olsa zaten ne kadar saçmaladığını göreceksin. kendi bilmediğin şeyleri yok sanıyorsun deve kuşu gibi. işte futbol var. vücut geliştirme var. ne bileyim. spor izleyicisi, yorumcusu ve hatta oyuncusu olmak emek ve kafa gerektiren şeyler ama iki kolu iki bacağı olan herkes kadar icra ediyor ve izliyorsun muhtemelen. aralarda ondan ekmek yiyorsun ama derbi merbi kaç tane değil mi? vücut geliştirmeyle de hava atamıyorsun, yapmışsın bir şeyler ama o kadar iğrenç bir insan profili çizmişsin ki, kendini göstermek gibi bir lüksün de yok artık. o yüzden asıl sol frame'de kaynayan başlıklarda lafa gireceksin, girmek için de işte daha ses getirecek şeyler yazman lazım. sonra evrimsel programlama gibi hata düzeltmeyle ses arayışı yobazdan girip, ergenden çıkmalı. kendi seçtiğin sesler de tamamen seni yansıtamıyor çünkü kafa boş, o yüzden mesajlaşma falan kapalı. kavgaya girsen savunamazsın. entry'ler vahşi batı filmlerindeki karton binalar gibi. önden bakınca koca bir yapı var ama arkasında yeller esiyor kafanın içi gibi.

  direstr böyle biri midir değil midir bilemem.
  ama yukarıdaki tariften çok net direstr gibi biri çıkardı.

  neyse, artık daha da buraya yazmayayım zaten, başta tiksindim, takibe aldım, biraz izledim. izleyince de yukarıdaki manzara çıkıp iyice sıkıcılaştı. adios direstr, sözlüğün ihtiyaç duymadığı, ifade etme gücü ile fikir yürütme becerisi arasında acıklı miktarda fark olan, yığınla kifayetsiz insandan sadece bir tanesisin.
 • neferlerimizden biri daha uçurulmuş.