• merakla beklediğimiz,fragmanı ile epey heyecanlandırmış güzide dizi
  • (bkz: #47264386)
  • merakla beklediğim trt'de yayınlanacak dizidir.

osmanlı imparatorluğu'nu anlatan bir sürü yapım oldu; ama ilk defa bu dizi osmanlı'nın kurucusu ertuğrul gazi'yi anlatacak.

fragmanları izledim ve beğendim.
  • başlar sonra tutmaz da kanal d'nin sikindirik dizileri devam ederken bu dizi biterse "böyle işin amk" diyerek kendimi kitaplara ansiklopedilere vermeme neden olabilecek dizidir. bakalım.
  • uzun süre muhteşem yüzyılsız kalıp titremeler geçiren bünyeme şifa vermesini umduğum dizi. uzun süre dediğim hürrem gittikten sonra hiç pas vermemiştim diziye.
  • başlangıç müziği dombra. nasıl bir mesaj verecekse artık.
  • engin altan düzyatan'ın tutmayacak olan dizisi.
  • arkadaş yapmayın, yapmayın, yapmayın! yapmayın şunu ya! hakikaten çok sinirlendim şu an. 1 sahne bile göstermeden reklama girmek neyin nesi oluyor? böyle mi çekeceksiniz izleyiciyi? bu düpedüz seyirciye saygısızlıktır, reklam elbet olacak fakat böyle seyirciyle alay eder gibi olması gerçekten hiç hoş değil.

dizi.

düzenleme: aksiyon sahnelerinde de bol bol reklam girerse internetten izlemek zorunda kalacağız, başka yolu yok. böyle olacağı da aşikar zaten ya, neyse.
  • sağlam bi yapıma benzeyen dizi ama daha başlamadan reklama giriliyor... ya abi nasıl bi kafadasınız yemin ediyorum anlamakta zorlanıyorum... o salak reklamları yapmasanız olmaz değil mi?!

dalga geçer gibi koydukları reklamlar sayesinde kanalı da değiştirdim gidip film izlicem, reklamlarınızla mutlu olun şimdi... aylarca reklamını yap, git ilk dakikada reklama girip insanı sinir et... tam trt kafası...
  • geçirdiği trafik kazası sonucu altı ay komada kalan genç ertuğrulun tutku dolu yaşam mücadelesini konu alan, meme görünmeme garantili nezih dizi
hesabın var mı? giriş yap