şükela:  tümü | bugün soru sor
  • arif'in manchester'a attığı golü ararken denk geldiğim kızdır.
    arap müziğine ve bu topraklara olan ilgisi nerden baksanız güzel yahu*
    buyrun

adı lubella gauna imiş.
  • başarılı buduğum bir cover olmuştur. genelde farklı enstrümanlarla yapılan cover'lar çekici gelmiştir bana zaten. soundlar genel itibariyle orijinal enstrümanlara uyumlu, hele girişi tam olmuş.

ekleme: kız diziyi de takip ediyormuş. kültür emperyalizminin tüketicisi pozisyonundan kültür üreten bir konuma geçmek sevindirici gerçekten. netflix'e sırf bu yüzden üye bile olabilirim.

ayrıca dünyada sinemada üretekenlik sıkıntısı çekiliyor, holywood bile hikaye sıkıntısı çekiyor hep birbirinin tekrarı senaryolar veya eski filmlere yeni çekimler gibi yollara başvuruyor. oysa anadolu onlarca medeniyete beşiklik etmiş, hikayeleri tüm dünyanın ilgisini çekme potansiyeli taşıyan bir coğrafya.

bu yüzden bile mars grup'un yapımcıları kazıklayan yöntemlerine karşı yasal önlemler alınmasını canı gönülden destekliyorum yılmaz erdoğan'ın orijinal hikayelerini istiyorum, saçmasapan youtuber filmleri değil. youtuber filmlerini de eskiden şarkısı patlayana dizi çektirirlerdi, saçmasapan bir senaryo ile ona benzetiyorum.