şükela:  tümü | bugün soru sor
 • pilot bölümü 1 haziran'da görücüye çıkacak yeni abc dizisi. babasının ölümünün ardından işlerini devralan bir avukatın hikayesini anlatacakmiş. peter krause başrolde. donald sutherland ve william baldwin de kadroda..
 • peter krause, elle fanning the lost room nostaljisiyle izleyip pek begenmediğim dizi. biraz desperate housewives gibi entrika üzerine entrika yapalım demişler ama pek tutmamış, ve karakterler fazla atmasyon ekstrem. bu çatıyla dizi yerine arrested development gibi sitcom çıkardı ancak.
 • kadrosunda donald sutherland, peter krause, william baldwin gibi ustalar, son dönemin göze çarpan yeteneklerinden samaire armstrong ve seth gabel i bulunduran, eleştirmenlerce çok olumlu eleştiriler alan abc dizisi. konunun merkezinde new york'un en zengin ailesi darlingler ve onların uçak kazasında ölmüş avukatlarının oğlu ile olan ilişkileri var. darling ailesine bakacak olursak, imparatorluğunun kurucuları; ailesindeki herkesin güvenliği için herşeyi yapacak bir baba tripp darling ve büyük aşkı letitia darling. 40 yıllık evliliklerinin beş meyvası patrick, karen, brian, jeremy ve ikizi juliet. patrick, senatör adayıdır, belki de geleceğin amerika başkanıdır. karen aşk arayışında dördüncü evliliğine koşmaktadır. brian, kendini din işlerine adamış, rahip olmuştur. ikizlerden juliet, oyunculuğa ve jeremy ise uzay araştırmalarına meraklıdır. parasal yönden hiç sıkıntısı olmayan bu ailenin hem yakın dostları hem de avukatları olan dutch, uçağının okyanusa çakılması sonucu ölmüştür ve darlingler onun yerine oğlu nick'in geçmesini istemektedirler. dışardan bakınca böyle bir ailenin ne gibi bir sorunu olabilir ki diye düşünüyorsanız, nick'in neler çektiğini ve babasının ölümünün arkasındaki sis perdesini aralayışını kaçırmayın derim.
 • peter krause'yi yine iyice işlenmiş ve çok karizmatik duran bir karakter olarak görmemizi sağlayan dizi.

  (bkz: nate fisher)
 • şu ana kadar 6 bölümü yayınlanan abc dizisi. ana konu olarak peter krause ın canlandırdığı nick george karakterinin babasının ölümünün arkasında yatan gerçekleri araması gözüküyor şimdilik. kanımca bu konu ne kadar ilgi çekiciyse yan konu olarak işlenen zenginler zengini darling ailesinin üyelerinin sorunları o derecede bayık. uzun soluklu olabilceğini düşünmüyorum yine de güzeller güzeli samaire armstrong hatrına izlemeye devam ediyor muyuz ediyoruz. *
 • new york'un inanılmaz bir servete sahip darling ailesinin karmaşık yaşamına yakın bir bakış.iyi bir aile babasının ikilemleri ve zengin ailenin bireylerinin bitmek tükenmek bilmeyen arzuları.vakit geçirmelik derken, bağımlılık yaratabilen dizi.insana ah bir zengin olsam şarkısnı mırıldandırırken, para mutluluk getirmez dedirten başarılı bir yapıt.
 • pek kaydadeğer olmayan dizi .peter krause six feet underdan sonra keşke böyle bir yapıma katılmasaydı.ama ekmek parası herhalde.
 • aralık 2007 itibari ile dizimax'te gösterime girmiş olan dizi. seyretmeye değer..
 • peter krause'nin yabancılık çekmediği dizidir. kızını* yine elle fanning canlandırmaktadır (bkz: the lost room), ayrıca babasının ilk bölümdeki ölümü üzerine onun işini devralmaktadır (bkz: six feet under).